generalizovana uzkostna porucha

docitka

alexxa je myslim ze najlepsi odbornik je psychiater a ja som bola u neurologa a povedal mi tuto diagnosu ale nie som si ista ci je to ono treba zistit primarnu pricinu tazkosti a mozno sa tie ostatne vyriesia ja som tiez od pubertny hrozne uzkostliva dufam ze sa s toho dostaneme ja i dem ku psychiatrovi nech si kazdy mysli co chce nikd to nepochopi kto to nezazije

alexa 222

Ahoj, aj ja som bola u psychológa a tiež mi potvrdil túto diagnózu. Mne sa to zhoršilo vtedy, keď nám zomrel náš psík mal 12 rokov. Viem, že ma nesmierne ľúbil aj ja jeho, preto som sa nedokázala vyrovnať s touto stratou.Keď sa už blížil jeho koniec, bola som na pokraji nervového zrútenia, lebo som si nedokázala predstaviť, že už ma neprivíta keď prídem domov,najhoršie bolo prísť do prázdneho bytu.Už sú to dva roky a stále mi naňho myslím, pretože psíkovia majú oddanú vernú dušičku, ktorá ťa nikdy nesklame, môžeš sa mu vyžalovať, hladkať ho, vraj to veľmi dobre pôsobí na psychiku človeka. U mňa sa tieto stresy prejavujú tak, že mi je na odpadnutie, celá sa roztrasiem. Mám žalúdočné potiaže, musím ihneď utekať na WC. Hneď na začiatku sa mi začnú potiť ruky a hrozne sa mi rozbúcha srdce. Liečim sa ja na alergie, astmu a keď mi oznámia nejaký zhoršený výsledok, už zas na mňa príde tá panika, úzkosť a celá sa roztrasiem. Užívam len Lexaurin na ukľudnenie, ale aj to sa bojím užívať stále, lebo sa môžem stať závislá na ňom.Ale ja už som závislá ale nechcem si to pripustiť. Tomu prvému psychológovi som prestala chodiť, pretože mi naordinoval lieky, s ktorých mi bolo zle. Rozmýšľam o tom, že by som asi mala opäť navštíviť psychologa, alebo psychiatra. Lebo ja keď prežívam tú úzkosť, tak mi to prejde len vtedy, keď si dám ten Lexaurin. Docitka tak ja zatiaľ takto fungujem. Kľudne napíš, je dobré sa podeliť s niekým o svoje problémy a nedusiť to v sebe. Treba komunikovať, možno sa nám uľaví. Tak zatiaľ pá

docitka

prosim vas zapoji sa so mnou niekto do tejto diskusie nemam s kym o tom rozpravat neviem co sa so mnou deje uz mi je toho na mic