krem na suchu a citlivu plet

efe

myslím si, že je vhodné aby každá používala to, čo jej sedí. Či už je to chémia alebo príroda. Dôležité je ako reaguje pleť. Ja som na prírodu prešla preto, že mne proste nesedelo nič, a nesedia mi ani niektoré prírodné veci. Skúsila som ten 1 konkrétny krém od alverde a čuduj sa svete sadol. Skúsila som kokosák aj ten sadol. Ale napr. skúsila som prír. mydlo s kozím mliekom a to nesadlo. Takže je to len o tom skúšaní, čo komu sadne.

severanka

mimi323: nedávam si na tvár všelijaké krémy :) používam dva druhy a tie striedam podľa ročných období... (v zime výživný a v lete hydratačný)... :)

severanka

ja si nemyslím, že by to malo byť až také zázračné ako píšeš...som presvečená o tom, že si buď nepoužívala bhodné prípravky na svoj typ pleti, alebo máš náročnú pleť, ktorá má náročné požiadavky na ošetrenie... toď vše...
:)

Mimi323

Severanka, experimentovanie je, keď si dávaš na tvár všeliaké krémy. Ty asi nevieš aké učinky má striebro.

severanka

v poriadku..asi máš náročnejšiu pleť... a vyhovuje ti strieborná voda a kokos.olej... ja si neviem predstaviť žeby som napríklad takto zaexperimentovala...

Mimi323

severanka, je zaujimave, že keď som použivala Avon, mala som otrasnú pleť. Aj moja kozmetička mi vravela, že keď niekto k nej pride so škaredou pleťou, tak väčšinou používa Avon.
Ale ja nikoho nechcem odhovarať od Avonu ani od Oriflamu, lebo viem že je to zbytočné. Ja len hovorim svoj názor.
A vôbec, najlepšiu pleť mám, keď si ju vyčistim striebornou vodou a dám na to kokosový olej.

severanka

Lucinka: dík, do marketingu sa moc nevyznám , tak môže byť, ok...
ja pokiaľ viem, tak niektoré chem. látky sa do kozmetiky pridávajú preto lebo sú lacnejšie ako prírodné, z toho súdim, že prírodná kozm, by mala byť drahšia...

Lucinka33

Severanka, Alverde ma aj certifikat prirodnej kozmetiky - BDIH. Maju to aj ine drahe prirodne znacky. Tak taky shit to az byt nemoze. A preco by to nemohlo byt lacne? Ved nikde nie je napisane, ze prirodne prisady musia byt nutne drahsie ako chemicke. A okrem toho Alverde je robene priamo pre DM, takze sa na tom nenabaluju distributori a ini a taktiez nemaju take vydavky na reklamu. To je moj nazor z oblasti marketingu :) No ale som sa rozpisala...

severanka

v poriadku...tebe možno Avon nesadol... ale za to to nemusí byť svinstvo... :( nepáči sa mi keď tak píšeš :(
mrzí ma že si s tým mala problém, ale možno si len používala nevhodnú kozm. na tvoju pleť... a vtom bol problém...
a dík za odpoveď... :)