Utrpenie ist do skoly

Príspevok v téme: Utrpenie ist do skoly
mirka17

prosim vas pomozte mi :( kazdy den je pre mna utrpenim ked musim ist do skoly..kvoly ludom, akych mam v triede, ktori sa mi len smeju, urazaju ma ..ja neviem uz ako sa mam voci nim branit.. :( nic som nikomu zle nespravila, kazdemu len pomaham a toto je asi odmena za moje dobro..... :( nenadarmo sa hovori ze dobry clovek v zivote trpi.. :( ..neviem aky maju dovod si v kuse robit so mna srandu, nadavat mi..robia to kvoly tomu, aby sa mali na kom zabavat, aby mali koho urazat, lebo im robi dobre ked ma vidia ze ma to trapi a hlavne ze sa neviem branit.. neviem co im mam povedat..som z toho hrozne znicena a ak toto neprestane tak normalne psychicky to tam uz nevzladnem a skolabujem... teraz som druhacka na strednej a uz by som ju chcela mat za sebou... len sa bojim ze tie 2 roky mi ubehnu strasne pomaly.. :((( skolske casy,ktore su najlepsie pre vsetkych ostatnych su pre mna utrpenim :( uz to nezvladnem....... :(((( prosiiiiiiiiim pomozte mi :((

smile:-)

ked to budu robit, tak si v duchu opakuj: nesmiem dat najavo, ze ma to trapi.. prave teraz musim posobit sebavedomo.. nahodis usmev a ten budes drzat dlllho na sebe!! najskor to bude tazke, ale uvidis, ze to zvladnes, len musis sa snazit a mysli na tieto slova!!

pre:mirka17

vies ono je take poradit...ja som bola tiez tichsia volakedy medzi novymi ludmi ale potom som viac zacala chodit von som sa dala do kopy s ,,uzasnymi,,ludmi ktori robili rozne veci-ale tymto ti nic take nechcem hovorit aby si robila ale chcem ti povedat iba to ze to mozno chce trosku viac chodit von,zabavat sa a kaslat na to co si myslia ostatni!!to ma naucila ta partia..s nou som sa citila dobbre tak silno a potom som bola aj priebojnesia lebo som vedela koho mam za sebou...ale teraz uz idem sama za seba a dokazem sa hocikomu postavit..ja na to ze mam 18 uz som toho hrozne vela preskakala aj dobreho aj zleho...a mozem ti povedat ze vdaka tomu zlemu som dnes taky clovk aky som!!a je to tak dobre..nie nadarmo sa hovori ze vsetko zle je na nieco dobre...-

mirka17

ked ja neviem ako sa premoct a ukazat im nakoze ma to vobec netrapi co hovoria a ze ich mam na haku..... :( je to strasne tazke pre mna, ale myslim si ze urcite by bolo potom vsetko lepsie..len ako na to??? :((

mirka17

ja by som chcela posobit taka vyrovnana, sebavedoma, aby si mysleli ze ma to netrapi..len ja to nejako nedokazem.. :((

smile:-)

prestane ich to bavit, pokial zistia, ze ty ich mas na haku a s tebou to nic nerobi.. iba vtedy budu vediet, ze u teba nepochodia, tak s tym prestanu.. cize musis dat najavo to, ze s tebou to nic nerobi!!

mirka17

citim sa tam ako fakt medzi malymi detmi s ktorymi sa clovek nemoze normalne bavit :( ako keby si vobec neuvedomovali ze uz su neni mali aby robili to co robia..:( MYSLIS ZE ICH TO PO CASE PRESTANE BAVIT?? ale pochybujem...... :(

smile:-)

no moja, musis sa vzchopit a ukazat im kto si!! takymto sposobom, ked si nechas skata po hlave, to budu robit stale, pretoze budu vediet, ze si mozu dovolovat a ty s tym nic neurobis.. ked ti nabuduce niekto povie, ze si ****, tak sa pekne usmej a povedz, ze zaujimave, ale toto iste si myslis aj ty o nej. jednoducho musis posobit vyrovnane, sebavedomo. da sa to!! ak ta ohovaraju, tak sa snaz nepocuvat ich a vzdy, ked sa na teba pozru, stale sa usmievaj!! ich bude tvoj usmev strasne zrat.. chod so vztycenou hlavou, vystreto a usmev nasiroko!! to ti mozem poradit.. proste im ukaz kto si a ze sa ich nebojis, ze ich mam straaasne na haku, pretoze su len trapne, primitivne deticky.. a snaz sa kamaratit s tymi normalnymi, ak to aj nebudu ludia zo skoly, tak z okolia, z kruzkov, z hocikadial.. drzim palce!!

mirka17

ja som na zakladke mala zly kolektiv a verila som, ze na strednej to bude lepsie, ale som sa mylila :( som taka tichsia ale iba medzi tymi ,,neinteligentnymi,, ludmi..a takych neinteligentnych je tam vela :( ked som medzi normalnymi ludmi s ktorymi sa da normalne pokecat tak som ticha neni..som uplne ina, lenze oni to asi nevedia, lebo im to nemam ako dokazat :( na zakladke som sa ako tam s nimi bavila, aj ked viem ze ma moc nemali radi ale na strednej ma uplne odstrcuju a to len preto, aby sa mali na kom zabavat, lebo vedia ze na inych by si takto dovolit nemohli :( ci je tam niekto normalny? par spoluziaciek s ktorymi sa ako tak bavim ale tiez nic moc :( a co mi robia? stale nieco maju, nadavaju mi ze ty ku..pi.. a podobne :( vysmievaju sa mi do oci, a nieco si medzi sebou kecaju a ja vidim ze ma ohovaraju a smeju sa ....:(( ja normalne uz nemam radost zo zivota kvoly nim..chcem uz prestat sa nad nimi trapit, povedat si ze su to traposi ktori mi nestoja za to aby som sa kvoly nim trapila ale nejde to :((((

pre:mirka17

ahoj,tak to je mi luto...toto ze robia?vsak vy uz nieste male deti aby sa na tomto zabavali...my sme to robievali taketo intrigy ked sme boli na zakladke v poslednych rocnikoch a nie teraz...ja som tretiacka ale my sme toto na strednej nikdy nikomu nerobili,ba robili jednej hlupani-uplnej-taka ty urcite niesi!ona provokovala a robila vsetkym naproti!ale po urcitych slovnych prestrelkach ju to prestalo bavit a teraz je jak baranok:))
ale naspat k tebe:neboj sa ich to prestane bavit zachvilu..vsak ty mas urcite inych kamaratov aky su v skole,nie?tak si v skole skus najst nejakych 2 spriaznenych ludi a hned bude lepsie..sak si o nich len pomysli jaky su chudaci a deti..a ver tomu ze oni ta v buducnosti este budu prosit aby si im pomohla..to tak byva..takze hore hlavu!su to len trapne deticky!

smile:-)

mirka17, no pod sa o tom so mnou porozpravat.. ja som nieco podobne zazila, ale na zakladnej skole.. ked som sa dostala na strednu, vsetko sa uplne zmenilo.. konecne som sa dostala medzi inteligentnych ludi, s ktorymi mam super vztahy.. ale hlavne, ti ludia zo zakladky ma tym naucili stat sa sebavedomajsou, zacat sa branit.. pocas zakladky som si nechala skakat po hlave, nic som proti tomu nerobila, vsetko som im tolerovala.. ziadne take!! doteraz lutujem, ze uz skor som nezacala takto zmyslat, mala som sa proti nim uz od prveho dna postavit a ukazat im kto som..

najskor sa ta spytam.. vsetci v triede su taki zli? nenajde sa tam aj niekto normalny? co take ti robia a hlavne - preco myslis, ze ti to robia? si ticha?