Co s nim je? Stale koly nemu placem

Príspevok v téme: Co s nim je? Stale koly nemu placem
nataliaa

Priatel je ku mne vacsinou dobry, citim ze mam ma rad, aj mi to povie, ale inokedy, vacsinou ked mam horsiu naladu, je ako vymeneny,,, nevie mi povedat pekne slovo, neobijme ma nic. a 100x som mu vravela, ze chcem vtedy objetie a nic viac,, a nakoniec to skonci tak, ze ja som ta zla a podrazdena, on mi narozprava skarede veci a ja mu volam aby som to udobrila. Ale on sa vtedy tvary ako uplny ignorant, akoby ho netesilo ze ho volam. Na vsetko potom najradsiej zabudne akoby nic, a nech je zase dobre.. ale ja chcem citit ze mu na mne zalezi, ze mu je smutno ked je mne.. lenze toho sa nedockam asi, uz to je takto hrozne dlho. On vie byt ku mne naozaj protivny a narozpravat mi hnusne veci, ked sa hadame.. a nevie sa ospravedlnit.. a mne je uz s nim viac zle ako dobre, stale koly nemu placem. ale neviem byt bez neho.. dnes som si uvedomila, ze mi ak ked mi niekedy lezie na nervy, neviem ist prec domov, lebo by mi chybal, lebo aj tak ho lubim.. je mi s nim krasne ked je dobry, ale preco taky nie je stale? Viem ze nemoze mat navzdy ruzove okuliare a byt zamilovany az po usi, ale preco je az takyto? Ja potrebujem citit lasku a zaujem. ja som schopna mu je dat, ale nie bez jeho zaujmu a cim menej ho ma on, tym menej ja mam chut mu dat lasku.. aj by som sa na neho vykaslala, ale potom pride a je ku mne taky zlaty ze to nejde. lubim ho najviac na svete... ale trapim sa a placem:( co to ma byt?

schelby

nataly, dostala si vemi dobru radu, nebud s nim vzdy ked chce on, chod s kamoskami von, nebud na neho tak naviazana,lebo nakoniec si to odskaces iba ty. NO chcela by som ti povedat, ze je to len o veku,ale to o veku nie je, je to o povahe. Ked je raz taky, taky aj zostane, jedine, ze by dostal od zivota peknu facku,a le to sa stane maloktorym. Ja ta chapem, ze chces byt s nim aj vsetko,ale my sme sa dopracovali az k rozchodu,alebo ako to nazvat, mame teraz zvlastny vztah,ale teraz ked som na uolnom dne, by mi NIKDY ruku nepodal a nevytiahol by ma z neho. Ved za to moze on. Skus to zmenit,aj ked je to tazke,ale mysi aj na seba, nie ze on je na prvom mieste.

lynny

moj je tiez obcas taky..som s nim 2 a pol roka...ale on ako keby sa bal toho ked mam zlu nadalu, sa ma na nic nepyta ani ma neobime alebo co...no mozno je to aj vekom, kezde ma len 20 tak to este nie je velmi vyzrety:) moj ma 24 a stale sa sprava ako pubertak v urcitych situaciach..normalne sa o tom porozpravajte, ale ked budes v pohode a budes mat dobru naladu...povedz mu o tom ze citis ze v nom nemas taku oporu a preco sa tak sprava...ake ma na to dovody...musis to riesit, tolerovat by som to ja asi netolerovala lebo by to nikam neviedlo a stale by som sa len trapila:/

tyrusqa

moja musis sa premoct,to je len zvyk,ja som tym presla,tiez som mala priatela,denne sme boli spolu a jeden den bez neho bol ako vecnost.vela ludi si tak odbije kamaratov,kamaratky..kvoli jednemu cloveku.to netreba robit.chod niekam s kamaratkou,alebo venuj cas sebe..kazdy potrebuje obcas byt aj sam.

schelby

nataly, dostala si vemi dobru radu, nebud s nim vzdy ked chce on, chod s kamoskami von, nebud na neho tak naviazana,lebo nakoniec si to odskaces iba ty. NO chcela by som ti povedat, ze je to len o veku,ale to o veku nie je, je to o povahe. Ked je raz taky, taky aj zostane, jedine, ze by dostal od zivota peknu facku,a le to sa stane maloktorym. Ja ta chapem, ze chces byt s nim aj vsetko,ale my sme sa dopracovali az k rozchodu,alebo ako to nazvat, mame teraz zvlastny vztah,ale teraz ked som na uolnom dne, by mi NIKDY ruku nepodal a nevytiahol by ma z neho. Ved za to moze on. Skus to zmenit,aj ked je to tazke,ale mysi aj na seba, nie ze on je na prvom mieste.

nataliaa

tyrusqa to mas pravdu..len ja som taka hlupa ze nikdy nevydrzim a chcem byt s nim stale... ale musim to skusit... ak to pomoze, stoji to za to...
schelby presne akoby som o mne citala... tiez dostanem nakoniec vynadane :(

nataliaa

schelby uz ma napadlo ze sa nezmeni, ale nechcem si to pripustit,, je mlady a vek tiez robi svoje nie? Mozno dospeje...
Ako mam byt vzacejsia pre neho?

tyrusqa

neozyvaj sa mu prilis vela,netrav s nim kazdy den.DAJ MU POCITIT,ZE TVOJ SVET SA NETOCI LEN OKOLO NEHO. ked maju chlapi nieco moc iste,tak spohodlneju.