Som obézna

Príspevok v téme: Som obézna
mirusska

O par mesiacov budem mat 17 rokov.Meriam 172 cm a vazim 100 kíl. Je to neuveritelne vela. Matka mi vravi ze mam zo sebou nieco robit. No ja to nedokazem. Bola som uz aj na lieceni na cas to pomohlo no opat som zacala naberat kila. Neviem sa ovladnut. Ked nieco vidim musim to ziest...napcham do seba aj niekolko veci po sebe. Skusala som si povedat dost no nemam pevnu volu. Neviem prestat. Chcem schudnut aspon tych 30kil. Co si o tom myslite? Viete mi poradit?

nanett

maajka

davam za pravdu majke pravidelna strava a pohyb....ziadne drasticke diety tie mahu len docasny ucinok potom pride jojo efekt a budete tam kde ste boli....ja som vazila asi tak 8 rokov dozadu 95 kg a to meriam 159 teraz mam 57kg....nie je to sice optimalne,ale pozor vazene damy vychrtliny uz nie su in a vo svete sa preferuju plnsie tvary proste sexi baculky.....drzim palce vsetkym ktore sa trapia,viem co to obnasa,ale stoji to zato......

sikaaa

premna je najhorsia ta pravidelnost :(

nemam problem vzdat sa sladkosti, a nezdravych jedal... pravdupovediac prirodzene mi chudia zdrave jedla, ale nedokazem jest pravidelne...raz sa najem a uz niesom hladna... cely den...

navyse niekedy cely den niesom doma a nemam si ako brat jedlo so sebou pretoze ani neviem kde v dany den budem (skola, robota, druha robota, fitko... nikdy nic neplanujem, rozmyslam za behu takze je to take... )

majkaaa

Dievčatá,ja som mala pred cca 8 rokmi váhu 86 na 160 výšku. Dnes mám okolo tej 60-tky a cítim sa skvele. Už sa nevážim,mojou váhou je oblečenie. Ako som sa k tomu dopracovala? Žiadnou hladovkou,ale pravidelnou stravou,min.4x denne,v pravidelných intervaloch. Medzi tým len ks ovocia či zeleniny. A pohyb. Telo si zvyklo na pravidelnosť,prestalo ukladať tuky a hlásilo v pravidelných intervaloch hlad. Stravu som upravila tak,že som prestala úplne jesť sladkosti,ťažké mastné jedlá. A na tanier som si nakladala ako človek. A chodila som normálne v práci na obedy,jedla som aj s polievkou.A stal sa zo mňa úplne iný človek.Nie som vychrtlina,anorexia mi nehrozí,ani nie som posadnutá diétami.

lucka

ahojte uz aj ja som povedala koniec mam 164cm a 80 kg.. papkame ak male svine s priatelom no ja som uz rezignovala a povedala koniec.. od aprila sa drzim..uz mam o 3kg menej .. moj priatel ma 111 kg je sice vysoky ale tiez lubi velmi papkat on nedokaze drzat dietku.. najhorsie je to ked mu varim a ja si nesmiem dat.. ale zatial to zvladam uplne na jednicku.. papkam vela rajcin, papriku, uplne sa snazim dat chleba prec, ovocie nejem zatial, pijem citronovu vodu to mi chuti velmi. jedine coho sa neviem vzdat je pollitrovej kavicky Caro s mliekom uz teraz bez cukru.. baby som rada ze tu je tama aj pre naozaj tucnuckych.. a nie tie 60 kg co chcu mat o kilecko menej ...inak ja som mala pred rokom 59 kg som sa zalubila a slo to hore jedna radast... moj ciel je teraz 65 a potom uvidime... radsej reálnejsi ciel..pa

kacatko

AHOJTE BACULKY, SOM RADA,ZE SA TU OTVORILA AJ TEMA PRE NAS...KTORE MAJU SKUTOCNY PROBLEM S VAHOU A PRIJMOM POTRAVIN.DRZIM VSETKYM PALCE, ABY TO DOKAZALI PRELOMIT A ZAZILI TEN KRASNY POCIT PACIT SA SAMA SEBE, IST DO OBCHODU A VYBRAT SI OBLECENIE, KTORE SA MI PACI A NIE TO , KTORE MI JE DOBRE..JA MAM 166 CM A 88 KG,CHCEM TO ZMENIT A PRIDAVAM SA K VAM. NECH TATO TEMA JE CO NAJDLHSIE "ZIVA " AKO PAR TEM, KTORE TU PREZILI SNAD VSETKO.

usiko

miruska, psycholog....s niecim nie si spokojna vzivote a preto sa prejedas...treba najst, co to je, a problem prestane, ver mi, zazila som to, aj ked nikdy som sa az tak velmi nevyjedla....

zufalka

lulina a wiwa, my sme sa s bylinkaykou rozhodli dat si sutaz :) takto vo dvojici, i kde na dialku, nam to snad pojde spolu lahsie :) ak chcete, moj mail tam je, tak mi napiste, ked nic, tak aspon pokecame.... ved mame o com :)