S manželom by sme chceli babo..

Príspevok v téme: S manželom by sme chceli babo..
vanessa m.

ahojte...s manželom by sme chceli babo a to ozaj velmi.snažime sa už skoro rok,sme obaja v poriadku.problem je v tom že mam nepravidelnu menštuaciu tak je tažko odhadnut plodne dni.lekar mi predpisal antikoncepciu ževraj sa mi upravi cyklus a po nejakych 4 mes ju mam vysadit a vtedy by som mala ostat tehotna!ma z vas niektora s takym niečim skusenosti?prosim poradte mi

/,/

Vanessa, ja by som antikoncepciu nebrala a už vôbec nie tak, že pred dovolenkou vysadím a poďme na to, kde máš záruku, žr tá chémia ti neostane v tele? Veľmi dobré výsledky sú s užívaním prír. doplnkov. už niekoľko párov je spokojných, že sú rodičmi.
Ak ťa zaujímajú /je ich na trhu veľa?/
napíš mi svoj email, alebo mi zavolaj na 0903848498.

vanessa m.

dakujem vam baby za vaš nazor.my už sme raz babo čakali len v 4 mesiaci som potratila,nekrvacala som len na sone zistili že mu srdiečko nebije a tak mi ho museli vziat.nikto nevie prečo sa to stalo.a od vtedy nič.aj na dovolenke sme sa snažili a stale nič.v lete ideme tiež k moru,tak pred dovolenkou skusim vysadit HAK a uvidime čo sa bude diat.bazalnu teplotu som si tiež meravala a aj ked som mala vyše 37 tak sa nič nedialo.ked vydim v telke ako žena tyra svoje babo alebo ho do rieky hodi tak mi je až do plaču že take kravy si deti ani nezaslužia a ja čo po nom tužim tak to nejde...

gabuciii

My tiez sme sa snazili o bábo a nic.Potom sa to stalo!Malovali sme,plno roboty,utahaná atd.A bolo to.Pritom som uz nebola najmladsia na tehotenstvo.34r.Teraz má 11 rokov.Vôbec som neverila ze zázrak aj 2 krát sa stane.Stal sa.Ked sme sa o to ani nesnazili.Teraz má 8 rokov a je zdravá.Takze netreba sa vzdat.Antikoncepciu som nemala,ale moja kolegyna z roboty vysadila antikonc.O necelý mesiac zostala v tom.Má 11 rocnu zdravu dcéru,ako sa to hovorí?Do voza aj do koca!Na vsetko!Ona vlastne tomu neverila ze tak rýchlo ostane tehotná ked skoncí liekmi.Vtedy uz mala 1 detsko a brala preto lebo nechcela byt tehotná pokial to prvé mala malé.Vtedy to vysadila ked sa dohodli ze nevadí ked bude druhé bábo.Vala stastia!!!!!!

CMu_Q

inak ja mam takisto nepravidelnu menstruaciu a rok som brala HAK (bola som hlupa, co uz) a po vysadeni sa mi nepravidelnost vratila, takze na to sa nespoliehaj..

V lekarni dostat kupit testy ovulacne - je to ako teh.test, ocikas a ukaze ti ci mas plodne/neplodne dni... Takze drzim palceky. (Inak poznam znamu, ktora predava, resp. predavala ovul.testy 10ks+2Teh. za 250sk) co je dobra cena...

CMu_Q

no antikoncepciu by som na tvojom mieste neskusala ani za svet, a hlavne ak chces na to hned otehotniet (po vysadeni) ... aj ked sa o tom nehovori, hrozia iste komplikacie pri tehotenstve, resp. nejake poruchy plodu (uzivatelky HAK to popieraju, ale vyskum dokazal svoje) prostredie, v ktorom ma vyrast tvoje babo je uzivanim hAK narusovane, vlastne vsetky tie procesy ktore prebiehaju, ovulacia, menstruacia a pod. to vsetko je prisposobene prirodzene, HAK tam len sposobi umely zasah hormonmi (syntetickymi) a to nie je sranda. Kolko deti je v dnesnej dobe istym sposobom zdravotne "postihnute" nemyslim telesne, ci dusevne,...stacia dislexia, disgrafia, poruchy citania, hyperaktivita, alergie... to vsetko niekedy nebolo take ako je dnes, a je to tak preto, ze coraz viac zien uziva HAK :(

no nic, rob ako myslis, hlavne nech sa podari zdrave babetko...

basulka

skuste sa nato pozerať z ineho ako lekarskeho hľadiska..Poznala som pár, ktroý sa snažil o babo a nemohli ho mať..Nakoniec si povedali že to vzdavaju,a babo je na svete..niekedy je to len o psychike..:)skuste to:)

kacurka

vanessa m.ahoj ja mám podobný problém už sedem rokov sa snažíme o bábo a takisto mám nepravidelnú menštruaciu aj antikoncepciu som brala ale mne to nepomohlo .No u mňa je to trošku komplikovanejšie mala som ovariálne cisty takže asi tam bude problém .Tebe by možno pomohlo merať bazálnu teplotu aby si vedela kedy máš ovuláciu .