Kupujete si darceky .....

Príspevok v téme: Kupujete si darceky .....
giulien

Mam priatela chodime spolu uz pol roka a za nas vztah mi kupil iba 2X darcek a to iba na Vianoce a na Valentina ,.....som smutna ze mi nic nekupil len tak pre to aby mi urobil radost...je finan.zabezpeceny v tom to nieje ale ved ja ani necakam nic drahe iba nejaku drobnost ale potesilo by ma uz len to ze mi chcel spravit radost no cakam marne...Aj vo vasich vstahoch to tak byva?alebo vy sa obdaruvate castejsie?inak ja som mu uz kupila podstatne viac malickosti ale on to asi tak neciti potrebu ma potesit.Som smutna.

Michala11111

ahoj giulien no ja presne do bodky viem ako sa cítiš ale fakt presne toto isté som zažívala aj ja a presne nešlo o to že dať niečo veľké potešilo by ma lízatko za 5 sk ale nič, tiež mi to bolo ľúto že v iných vzťahoch dávajú partneri čokoládu, dokonca oblečenie a ja som nedostala tak pomimo sviatkov nič. A ked som mu o tom povedala tak sa urazil že ja s ním nemám byť preto aby mi niečo dával, vynadal mi že som na peniaze.........no ale možno ten tvoj je chápavejší, ja s tým mojím sme sa o tom častejšie rozprávali lebo mi to nedalo a nakoniec mi kupuje sem tam nejakú sladkosť alebo dačo iked čomu by som sa najviac potešila nejakej kytici len tak, (čo som mu aj povedala) neprichádza ale tak čo už som si zvykla :-)) ale tak polepšil

pukoska

nebud taka materialistka.. nie kazdy je zatazeny na kupovanie dacekov, aj ked my si spravime radost aj pomedzi sviatky, ale nerob z toho tragediu, tiez som mala predoslych partnerov a nie kazdy bol taky ze mi dal nieco aj medzi sviatkami dokonca jeden bol co neuznaval valentina, nech ti to nevadi, teraz neznamena ze ked ti nekupuje malickosti tak ta nemiluje.. hlupost

n..

tak mu povec že chceš od neho prekvapko.. povec že sa chceš nechať prekvapiť a že je to na nom.. že nemusi to byž niečo veľké alebo extra ale nech to je pekné a hlavne nech tam jeprekvapko a nechaj ho nech sa trápi čo ti spravi pripadne da

meForMe

ahoj, chapem ze ta to mrzi..ale asi jediny sposob ako to vyriesit je povedat mu to..alebo nejako naznacit...

v minulom vztahu som mala tiez podobny problem..casto mi nieco doniesol ale vzdy som sa dozvedela ze to poslala jeho mama..jeho by asi nikdy nenapadlo doniest mi nieco..ale ano,raz mi doniesol tulipan:((tak som sa ho opytala kde ho odtrhol a on ze v katkinej zahrade,no a teraz su s katkou uz vyse rok a pol..:) ale to nieje tvoj pripad,to som iba tak dala priklad aki vedia byt chlapi hajzli..

CMu_Q

vztah sa nema zakladat na daroch, ale na laske, dary su nieco, cim mozno potesit toho druheho, na druhej strane, nie kazdy ma tendenciu kupovat kazdy tyzden nejaku malickost. V mojom vztahu sme sa obdaruvali (obdaruvame) iba na sviatku, t.j. meniny, narodeniny, vianoce, valentin, stale sa nejaky ten sviatok najde a dame si nejaku malickost, naopak vo vztahu mojej kamosky je obdaruvanie na "dennom poriadku" t.zn., ze jej priatel jej za rok kupil 12 ruzi (bez ohladu na sviatok - len tak pre radost)... takze je to rozne...

Mne osobne dary nechybaju, a ani nebudu chybat, najkrajsim darom je pre mna pocit, ked uz mozem byt so svojim chrobacikom :)