hanblivost

Príspevok v téme: hanblivost
zalubena??

strasne sa mi paci jeden chalan.. od jednej mojej kamosky viem, ze aj ja jemu.. ked sa nahodou stretneme na chodbe, vzdy po mne pozera, ale to je asi tak vsetko.. ja som strasne hanbliva a aj on.. viem, ze by som sa ho neodvazila oslovit alebo nieco podobne a bojim sa, ze ani on to nedokaze.. navyse sa bojim, ze kamaratka mu povedala, ze som zadana, aj ked nie som.. co mam robit?

nikkki

:DD to ako keby som citala o sebe...preesne...paci sa mi jeden chalan, v r a j sa mu pacim aj ja, ale to mi tvrdia kamosky, tak neviem...a povaha som asi ako ty, ze ked sa stretneme, zostanem uplne neprirodzena...

zalubena??

ked ja to nedokazem:( vazne.. ked ho uvidim, tak opat ostanem uplne mimo a nebudem schopna ho oslovit alebo take nieco.. jaj:(

lucya

zalubena, nemusi prvy krok spravit chalan, ja som tiez strasne hanbliva, a nikdy by mi nenapadlo ze zbalim ja chlapa a nie on mna,..., a stalo sa, doteraz sa na tom smejeme ako som ho ulovila ja, a sme spolu uz takmer dva roky, a vobec nelutujem ze som spravila prvy krok, tak nevahaj a chod za nim, stratit nemozes..., len ziskat

zalubena??

dakujem, sandrusiik:) ale ja neviem.. a nemal by to chlapec urobit prvy?? nech on sa o tu zenu snazi bojovat.. neviem.. stale som v tom, ze on by mal urobit prvy krok.. a nie ja:(

sandrusiik

:))....len sa neboj a hlavu hore :))....ked nieco chces,musis prekonat svoju hanblivost,a povedat si ze zivot nieje o tom ze sa budes bat,ale ze sa musis prekonat a bojovat za to co chces :))....tak sa odvaz aprihovor sa mu kludne :) ved nic nemozes stratit :),,,uvidis,ze ked prekonas svoju hanblivost tak budes na seba pysna a budes stastna :))...tak ti drzim palce :))....vela stastia :))