pre LEERKU ...

kika.

ahojte! Tak beriem antikoncepciu už 22 dní, v stredu začínam prestávku. Všetko v poriadku, len som celý čas špinila. Každý deň som čakala, že už nebude nič a zakaždým bolo. Dokonca dnes viac ako predtým. Tak počkám po menzesi, č to bude opäť. Ale určite bude, lebo ja mám vo všetkom smolu. Ešte som čítala, že CYCLO 3 FORTE by malo špineniu zabrániť. Máte niekto skúsenosť???

leerka

prsia ti z toho nenarastu iba sa ti "naleju" ...po vysadeni hak to ale prejde zase do normalu a zmensia sa na svoju povodnu velkost...a a no mne narastli.... neviem ci hned, ale tusim neak prvy mesiac, ale naozaj si to nepametam, bolo to uz davno.... a este ked mam menzes, tak su duplom vacsie... :-)

ala.

kočky, neodsúďte ma za túto otázku, ale tež beriem HAK kvôli nepravidelnej menštruácii, tak ako pozitívum by som brala, keby mi narástli prsia. ale mne nič! a vám? leerka, tebe naástli a ak áno po akom čase? ja beriem už tri týždne a nič. ani ma nebolia.

kika.

no dík. pýtala som sa v lekárni na ascorutin, ale povedali, že aby som sa radšej opýtala doktorky. ty si to neskúšala?

leerka

nezabranis tomu nijak, nikde neni pisane, ze to budes mat cely mesiac...ale ak by to trvalo viac ako tri mesiace, zmen hak...tak ako som musela aj ja....ano nie je to prijemny pocit,a le prezili sme to ....

kika.

ahojte! tak beriem HAK už 9 deň. žiadny problém, len toto: menštruácia mi prešla do takej až čiernej a je toho dosť veľa. Bojím sa, že to bude trvať celý mesiac... Leerka ak si toto mala tak dlho, tak ťa normálne ľutujem. Je také nepríjemne. Takto si neviem predstaviť byť ani s priateľom. Ako tomu zabrániť?

leerka

ahoj kika, to jze ta neboli hlava,a ani prsia a necitis zaidne negativne ucinky je len dobre....a to s tou menstruaciu silnejsou moze suviset aj s hak...ved telo si na nu musi zvyknut....a alchemilkovy caj mozes pit pri menzese ale davaj si pozor na caje, ktore obsahuju lubovnik bodkovany, lebo ten znizuje ucinnost hak..ale myslim ze iba vo velkom mnozstve...