Liecive rybicky - psoriaza

Evva

Kúpeľ s rybkami je vhodný aj na dermatitídu. Koža postihnutá dermatitídou je citlivá a preto je odporúčané stráviť vo vode cca 30min.

garraspa.sk

Skúste GARRA Spa-relaxačné centrum v Humennom. Liečba psoriázy a iných kožných ochorení rybičkami Garra Rufa.

-odkaz odstránený-

trixie

ahojte prosim vas chcela by som od vas radu pred tyzdnom mi zistili psoriazu no skor doktorka nevie na 100% ale ja sa strasne bojim nasledkov a vsetkeho okolo tejto choroby..mohol by mi niekto vysvetlit tuto chorobu lebo som z toho vedla neviem co mam robit..

theoleander

ano je to uzasne aj ked som to este nikdy nevyskusala ale vela som citala o tom
.
Dokonca aj na nete niekto v hyperinzercii to ponukal na predaj.Tiez nou trpim ale le v celovej casti na takom nestastnom mieste takze vlasmi sa to snazim zakryt ako sa len da.Presne tam na cele kde rastu vlasy nie je to ay tak viditelne a mam inak uzasnu plet aj farbou aj kvalitou podla koznej
ddddd, nech sa pochvalim takze vlasmi to zakrijem a natieram mastou.

Neviem kde a v akom stadiu to mas ale vsetko vyskusaj nikdy sa nevzdavaj, co niekomu nepomohlo tebe moze a opacne,to je moja skusenost, rozny sme.

Myslim tie rybky su osvedcene, a je dost realne ze ak pojdes za tym a neodradis sa Ti prvymi neuspechmi ich zaobstarat velmi pomozu Ti .