Garnier mineral deodorant

emmaxxxx

všeobecne dove sice pekne voňaju a mam rada značku dove ako taku,teda aj sprchače,telove mlieka,ale deodoranty des... vobec neučinkuju a nekupujte si dove taky biely s ružovymi kvetmi,resp. lupienkami,tak ten smrdi ako pot ked si ho date na telo... zajtra si idem kupiť garnier guličku,aj sprej,dufam,že to bude ok :)

eliška

GARNIER MINERAL DEODORANT je uplne perfektny...pouzivala som FA, Adidas, Dove, ale nic nepomahalo. som s nim velmi skokojna. pekne vonia. sprejovala som sa s nim vcera a este stale nepachnem od potu

shenya

ja som tiez vyskusala tento garnier gulicku a je dost dobry, aj ked obsahuje Al. mala som aj aloe ever shiel, co je bez hliniku, ale bolo to, akoby som nic nepouzila,...nevadi, ze som sa potila, ale islo o to, ze to bolo aj citit. tak teraz neviem, smrdiet nie je velmi prijemne :)

tinapd

Ahojte,
ja som tiez citala,ze Aluminium moze sposobit rakovinu,asi by si to niekto len tak nevymyslel...ten garnier som dnes zbadala v tescu,vyzera lakavo a krasne vonia,ale zial obsahuje aluminium a ja fakt neviem,ci to mam riskovat...

Luulii

Ja som si ten Garnier mineral kupila v piatok, mam tuhy action control, ma prijemnu vonu, ale este som ho az tak nemala moznost vyskusat. Uvidime, co to bude.
Mne sa osvedcila Rexona, dlhe roky som ju pouzivala, ale kupila som si jednu, ktora vraj nema robit na ciernom obleceni flaky, neviem ako sa vola, no ale ta vona... proste ako pot. Teraz mam Rexonu v spreji (sexy), tu novu a vyyyyborne vonia a vydrzi dlho.
Fa Rice Dry pouziva moja mamka a jej pasuje aj toto Fa-cko a aj to ruzove s ruzovymi lupienkami, tiez vydrzi dlho.
Zase spreje Dove podla nej nie su dobre, nic nevydrzia.

facko

tiez som vyskusala fa rice dry ale hrozne ma po nom svrbelo podpazusie, takze som sa skriabala ako blazon. teraz mam adidas sensitive a je super a este aj pekne vonia. ale tiez vyskusam garnier, som zvedava. inak driclor som tiez skusala a je fakt dobry, len druhu noc co som ho pouzila som celu noc nespala lebo to hrozne svrbelo a stipalo az som si ho musela ist zmyt..

severanka

In - vždy som používala zásadbe guličky, ale tento Garnier som si kúpila sprej... predsa len, v lete je praktickejší viac sprej... a mám vôňu Extra Fresh - celkom príjemná