Garnier mineral deodorant

ln

a aky mas(ten garnier)?tuhy,sprej,gulicku?mne ta gulicku prisla celkom zaujimava,ale neviem...s tym fackom som fakt spokojna,ale nerada si kupujem ten isty vyrobok viac krat,potrebujem zmenu...ale nie horsiu

severanka

In: ja som si to Fačko tiež kúpila vtedy pre dobré odporúčania, ale bola som sklamaná :-(( teraz mám ten garnier, zatiaľ v pohode, len dúfam, že som to nezakríkla...

ln

severanka:u kazdeho to moze byt individualne,mne a kamaratkam velmi zabral.nehovorim,ze sa vobec nepotim,ale potim sa o mnoho menej,ked to zrovnam s konkurenciou-a to som skusila s kazdej znacky mnoho druhou(nivea,fa,dove,rexona,adidas,oriflame,balea. .)

severanka

cajik- ten garnier je antiperspirant nie deodorant.
In - Fa Rice Dry som skúsila a dosť o ničom podľa mňa, a to sa veľmi ani nepotím. Nechápem ako ti môže stačiť, ak sa tak veľmi potíš... mne vydržall max. hodinu :-((

ln

kaslite na Garnier,skuste FA RICE DRY-najlepsi antiperspirant aky som mala(a to ich bolo viac nez dost!)sice sa potim(lebo ja sa potim nadmerne-mam poruchu stitnej zlazy)ale je to urcite menej a absolutne to nezapacha!Chcela by som skusit DRICLOR,ale bojim sa ze je to az moc silna chemia,ked by som sa absolutne nemala potit.Kazdopadne z tych klasickych antiperspirantov je Fa-rice dry jednoznacne najlepsi!

cajik

A skusal uz niekto ten Garnier ? Mna by zaujimalo,ked je to dezodorant,ako moze zabranovat poteniu,ked poteniu zabranuje len antiperspirant? :)

alexandra111

Je veľký rozdiel medzi antiperspirantom a dezodorantom. To, čo je antiperspirant musí obsahovať nejaké látky, ktoré zabraňujú poteniu a aluminium obsahujú aj prírodné antiperspiranty a je vedecky dokázané, že to nie je škodlivé, to je ako by ste povedali, že nebudete jesť zemiaky, lebo spôsobujú rakovinu...

Lucinka33

Ja som si kupila dezodorand od Alverde a mne staci. Ale citala som, ze niektorym ludom nepomaha. Je to individualne. A vonia pekne limetkovo.

severanka

kikina: a čo mi pomôže prírodný deo? použijem ráno a potom môžem používať každých dvadsať minút, pretože ak by som si ho nedala opakovane niekoľkokrát za deň tak by som so sebou asi nevydržala a okolie so mnou asi tiež nie :( jednoducho, prírodné deo nič nevydržia...