ovocná & zeleninová diéta

super ocista

fitporadna:
kto nema pevnu volu,neschudne ani s produktami a ten,ktory pre seba chce nieco spravit,tak to spravi bez toho,aby mal nejakeho poradcu a platil produkty a myslim,ze ta suma,ktoru si "necha" poradca z kazdeho produktu ani za to nestoji...a prosim neohanaj sa,ked budes reagovat,ze v tom maju poradenstvo a pod.,lebo je to blud..."poradenstvo" sa da ziskat aj inym sposobom ako nechavat za neho poradcovi 50% z ceny produktov..
a ja som na teba reagovala preto,lebo o skutocnej zdravej vyzive toho vela nevies,takze aj ty by si si mal nieco nastudovat,skor ako tu budes "radit" alebo sa radsej staral len o produkty

fitporadna

Super ocista, nejak si sa zacyklila, ale nevadi.
Ja predsa netvrdim, ze sa kazdy musi napchavat nejakymi bobulami. Naopak, ludia nech citaju, studuju, informuju sa a urcite postupne zistia, co je ten "zdravy zivotny styl" a poriesia si problemy sami.
Ja pomozem kazdemu, kto aj ked robi co moze, toci sa stale v kruhu a aj ked velmi chce, nevie schudnut.

Produkty zdravej vyzivy mozu ludom pomoct zacat spravne program na znizenie vahy, doplnit vsetky potrebne latky a neriskovat s dietami alebo dalsim jojo. Postupne treba zmenit styl zivota a stravovanie.
Ja tvrdim, ze existuju vysokokvalitne potraviny a doplnky vyzivy vedecky vyvinute za tymto ucelom, s nimi to ide lahsie ale hlavne - spolahlivo, bezpečne a natrvalo.

super ocista

takze to "super" nemam preto,ze ja osobne som super,to nie je nikto,ale len ako reakciu na danu dietu,ze "super ocista"...
pokial viem,aj ked si da clovek niekolko dni cisto na ovoci alebo zelenine,popride vobec nic nie je,tak je to pre telo velke plus,clovek sa nemusi napchavat "bobulami",aby si udrzal svoje zdravie alebo detoxikoval,to sa da aj bez produktov a je to aj podstatne pestrejsie
ja na takychto "dietach" fungujem dost casto a to,co mi to prinieslo su krasne vlasy,nechty,bezchybna plet,niekolko kg dole a kedze este aj cvicim,tak pekne vyformovana postava...takze to "super" nemam preto,ze ja osobne som super,to nie je nikto,ale len ako reakciu na danu dietu,ze "super ocista"...
pokial viem,aj ked si da clovek niekolko dni cisto na ovoci alebo zelenine,popride vobec nic nie je,tak je to pre telo velke plus,clovek sa nemusi napchavat "bobulami",aby si udrzal svoje zdravie alebo detoxikoval,to sa da aj bez produktov a je to aj podstatne pestrejsie
ja na takychto "dietach" fungujem dost casto a to,co mi to prinieslo su krasne vlasy,nechty,bezchybna plet,niekolko kg dole a kedze este aj cvicim,tak pekne vyformovana postava....

fitporadna

Vazeni, proti obcasnym ovocno-zeleninovo-tuniakovym dnom sa neda namietat. Asi sme to tu nepochopili viaceri - ja sa vyjadrujem k ovocnej alebo zeleninovej diete, t.j. ked clovek niekolko dni/tyzdnov je len ovocie alebo zeleninu.

Babuska, vegetarianska strava obsahuje samozrejme proteiny. Rastlinne.

Klementis - z coho ma Fredy taku dokonalu svalovu hmotu neviem, ale viem, ze ju neziskal pocas ovocno zeleninovych dni. Jasne, ze ju ma z proteinov, ci zivocisnych alebo rastlinnych, je na nom. Da sa k nej dopracovat z oboch.

Super ocista - ako si uz asi zistila, toto je forum, v ktorom sa moze ktokolvek vyjadrit k comukolvek v ramci slusnosti. Ani ty, hoci si "super" nie si neomylna.
A kto chce, klikne si na www.fitporadna.sk :)

super ocista

ako tu uz bolo napisane-tato tema sa tyka par dni v tyzdni na ovoci alebo zelenine,tak neviem preco tu niektori pisete,ze je to blbost,ja a ani nikto ini taketo "mudrosti" nepotrebujem a uz vobec nie dealera,ktory si tu len robi reklamu na stranku HL!!
a s tymi proteinmi si pekne mimo...vzdy som tvrdila a teraz sa to aj potvrdilo,ze dealeri produktov sa maju starat o svoje produkty a nie si mysliet,ze ked robim s produktami na vyzivu,tak som pojedla vsetku mudrost sveta v oblasti z vyzivy cloveka

babuska

Fitporadna, blbost je prave to, co si napisala. Este vacsiu som ani necitala. Inak Doktor Igor Bukovsky je tiez vegetarian a ma pekne vypracovanu-svalnatu postavu uz X rokov. O ziadnom jojo efekte sa nezmienuje. Jojo efekt vznika v pripade hladovky a nie pri prechode na rastlinnu stravu.

klementis

ano? fitporadna, tak mi vysvetli prosim ta, od coho ma napr. taky zasadovy vegetarian akym je Fredy Aisy taku dokonalu svalovu hmotu??? Zeby z rastlinnych proteinov? Pravdaze ANO. Velmi tu chces radit, ale s prepacenim tvoje vedomosti v tejto oblasti su na bode 0...

noki754

ludia,nepochopili ste ma..myslela som to,urobiť si v jedálničku taký poriadok,že aspoň 2krat do týždňa zeleninový deň či ovocný..jesť suchare,zeleninové polievky,ryby,konzervy tuňáka a podobne..

jok

Kazde rano vypijem cerstvu stavu(mrkva, pomaranc, jablko). V pondelok, stredu a piatok mam lahke dni. Teda viac ako 70%stravy je ziva strava ovocie a zelenina.
Poznate Rudolf Breuss? Odporucam jeho knihu "Rakovina, leukemia a ine zdanlivo neliecitelne choroby" On v tejto knihe opisuje jednu super "dietu", na precistnie tela.
Nie kazdy den je nase telo v tom istom biorytme, rytmus mesiaca a slnka je tiez dolezity. Detoxikacia organizmu precisti nielen telo, ale aj ducha a dusu.
Hlavne je aby si sa pozorovala, lebo kazdy z nas je iny.

fitporadna

ahojte,
neda mi neodpovedat. Takáto diéta môže fungovať len dočasne a takmer určite príde jojo. Telo potrebuje proteíny, základné stavebné látky a ak ich nedostane, dočasne síce bude fungovať, no neskôr si to vynahradí. prepáčte, ale takáto diéta je úplná blbosť. Viac na www.fitporadna.sk