ovocná & zeleninová diéta

lizanka

whee_ee:no a co ze to nie je BIO(pod tym vyrazom nemyslim len z obchodu ale hlavne z domacej zahradky)? asi nato striekaju poriadne svinstvo, ja osobne som nato skaredo doplatila-svrbivymi flakmi po celom tele, nevedela som sa toho zbavit tyzdne kym som prisla nato od coho su, skoro som sa zblaznila od nutkania skrabat sa :( a stalo sa mi viackrat po roznych druhoch ovocia ci zeleniny, takze to nie je len alergia na urcity druh potraviny.

whee_ee

no a co, ze to neni bio.. dokým tu nebol taký boom s bio potravinami, tak to nikoho netrápilo :):) ja tiež nekonzumujem len bio.. aj ked niekedy, čo si sami vypestujeme, alebo od starkých, ale z obchodu vacsinou.. :D

super ocista

som rada za vase nazory,ale treba si uvedomit,ze ja sa pre svoje zdravie snazim urobit maximum,aj ked som si vedoma,ze nie je v bio kvalite,to nevadi urcite zdravsie ako rozok s maslom a sunkou...

gvineth

Aj neBIO ovocie a zelenina obsahuju vzacne rastlinne enzymy a vitaminy, ktore zaroven detoxikuju telo, aj ked obsahuju urcite dusicnany..... Inak by sme vsetci pomreli mladi, nie!?