asto 16h mineral match

linduska

no neviem,mne sa tie flaky robili hned po naneseni(to som nemala puder,ale make-up si vzdy prepudrujem,ale ani to mi nepomohlo),skusala som to okrem prstov nanasat aj hubkou a vysledok taky isty.a mas nieco co si uz vyskusala a za nieco to stalo?

linduska

mam ten dermacol doma,a kam so ho po prvom pouziti polozila tam aj ostal.nebolo to tym ze si bleda alebo si nepouzila puder,on naozaj robi flaky..mne zacal opadavat a vyzeralo to hrozne-hlavne na nose.niekde som ho mala niekde nie.a ked som si nahodou hned po naneseni rano chcela este niekam trosku toho make-upu pridat vytvoril sa mi flak,kt.ked som chcela odstranit narobila som este viac skody.tak som s nim skoncila.Novy od maybellinu- dream satin liquide mi pozicala kamaratka a strasne som sa po nom leskla,dokonca som mala vecer plet dost mastnu,tak som si to z jeho kupou rozmyslela

linduska

mam ten dermacol doma,a kam so ho po prvom pouziti polozila tam aj ostal.nebolo to tym ze si bleda alebo si nepouzila puder,on naozaj robi flaky..mne zacal opadavat a vyzeralo to hrozne-hlavne na nose.niekde som ho mala niekde nie.a ked som si nahodou hned po naneseni rano chcela este niekam trosku toho make-upu pridat vytvoril sa mi flak,kt.ked som chcela odstranit narobila som este viac skody.tak som s nim skoncila.Novy od maybellinu mi pozicala kamaratka a strasne som sa po nom leskla,dokonca som mala vecer plet dost mastnu,tak som si to z jeho kupou rozmyslela

ln

mala ho kamaratka a ta mi ho pozicala,nazvala som to ako "tester"...inak ten dermacol 24H sa ti nepozdava?lebo ja som si ho kupila tento tyzden-som velmi bleda tak som si chcela kupit c.1 ale bol vypredany!tak som si vzala c.2(povedala som si,ze ide leto,budem tmavsia...)dnes som ho skusala na tvar-predtym len na ruku a zdal sa mi taky oranzovy,ale dobre som rozotrela a bolo to ok!ale asi tak o 2H som sa na toaletach upravovala a zistila som ze mi spravil hrozne flaky(mozno tym,ze som nebola prepudrovana)tak neviem ci to bolo tym,ze som nemala puder alebo tym,ze to bol tmavsi make-up ako ja(tym padom boli flaky horsie-viac ich bolo vidiet)

linduska

tester si kde zohnala?rada by som ho najskor vyskusala akoby som mala kupit dalsi co nebude za nic stat.uz sa mi to stalo s dermacolom 24h.a tu plet mam ani nie normalnu a nie mastnu.medzi tym