HAK na prsia

niekto

HAK precitaj si toto
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk
www.lpp.sk

a porozmyslaj ci ti to za to docasne zvacsenie prs stoji okrem toho si uvedom ze je vela chlapov ktorym sa male pacia viac
je to len otazka tvojho sebavedomia nie tvojej atraktivity.

akinom007

ZO ZIADNEJ!!!
Ak sa aj po nejakej Hak prsia zvacsia pocas uzivania po vysadeni sa vratial do povodnej velkosti ako si mala pred uzivanim HAk.
inak s mojej skusenosti a skusenosti z okolia vacsine bab sa zvacsili pri HAK CILEST( s tym mam aj osobnu skusenost zvacsili sa len prsia a nepribrala som ale schudla a dost), a stym Cilestom poznam viac bab co sa im o DOST zvacsili. niektore uz aj vysadili a maju znova male..
a este po LOETTE som casto pocula o zvacseni. tak ale kazde telo je individualne!

niekto

hak chlapy maju ovela viac testosteronu a preto name ovela vacsie svaly a aj viac rastu
ked budes posilovat sa ti moc nezvacsia ale budu lepsie drzat tvar

severanka

hak: veď papkaj sóju, nikto tinezakazuje, ale nenarastú ti z toho... a to že chlapi cvičia...im z toho nerastú prsia... im sa len spevnia svaly...to sa môžu aj tebe,a le rast pŕs ako taký - s tým nepočítaj

hak

soja obsahuje fytoestrogen,,,ale kurnik nikde neviem zohnat,,,kolko ju mam jest denne,,,a ako ju jest,,,teda v com sa nachadza a podobne

severanka

hak: ubezpečujem ťa, že môžeš zjesť aj za vagón sóje a vypiť cisternu piva a cvičiť od rána do rána, prsia ti neporastú... ak s tým máš problémy...tak plastika... ale nemyslím si, že by to mal byť problém... väčšina dievčat má menšie prsia, tak čo stresuješ?

niekto

soja je na tom rovnako obsahuje latku podobnu estrogenu nepamatam ako sa vola
inak neviem si predstavit "prilis male"

hak

az priliz male...kurnik,,,asi zacnem teda papat soju, pit pivo, cvicit,,,joj,,,ak nepomoze,,tak co treba sa zmierit s lentilkami

niekto

urcite je to len docasne/ako povedala severanka naliate vodou

inak nestresuj ze ich mas male
je vela chalapov ktorym sa to paci