Kozmetika essence v DM drogerie

Príspevok v téme: Kozmetika essence v DM drogerie
MMMaruska

Pozdravujem. Dnes som bola v DMku, a všimla som si nový regál. Kozmetika essence. Na internete som o nej skoro nič nenašla, /////

Je nesmierne lacná, možno aj preto že balenia za mi zdajú pomerne malé. Neviem gramáž.

Napr špirály za 2,90 eur, rúže za 2, 20...

Zaujímalo by ma či ste už túto kozmetiku vyskúšali a aká sa vám javí. Ja som si zatiaľ kúpila trojkorektor- je tam aj zelený aj červený aj hnedý:)

Som zvedavá na vaše príspevky:)

cokolladka1

chcela by som sa opýtať či mi môže niekto poradiť aký je najtmavší odtieň make upu značky essence soft touch mousse to je ten penový make up pretože v našom meste túto značku nemaju chcem si ho objednať cez net ale nikdy nemôžem nájsť ktoré číslo je najtmavšie.Ďakujem :D

Nephilim

no tak kúpila so msi krémik od essence, tan zmatňujúci, a čo naň povedať. Zmatní dobre,ale ako keby mi stiahol pokožku alebo čo, mám dojem, že je napnutá. Riešim to tak, že si ho dávam menej, potom je to ok.

lochness

ten tinted moisturizer (light) kremik je dobry, prijemne vonia, ma dobru konzistenciu, je sice dost oranzovej farby ale po rozotreti na tvari ho absolutne nevidno (takze sa netreba zlaknut), akurat pekne zjednoti a tak akoby rozziari plet, na leto a pre zeny ktore nepotrebuju krytie len ozivenie sa podla mna hodi... ja ho pouzivam ako podkladovy krem lebo je hydratacny a rychlo sa vstrebava, mozem len odporucit :)

(inak v DM zatial asi nie je, len v nejakych vybranych drogerkach a lekarnach, ja som ho kupila v KE v Tete v Galerke)

xyzz

Ja som si kúpila ten zmatňujúci krém a katastrofa! Krém sa nevstrebal, len uschol a po celom dni som ho mohla zmyť ako nejakú masku, po uschnutí mi robil takú stiahnutú pleť a upchával mi póry. Ale inak ostaté z essence je fajn

lochness

mne ten penovy vydrzal tusim nejake tri mesiace a pouzivala som ho skoro kazdy den... zalezi na tom kolko si ho das