nevera a hádky

Príspevok v téme: nevera a hádky
relax

Chlapovi, ktorý bol svojej žene neverný a tvári sa, že je to všetko kvôli nej, lebo ona vraj zlyhala ako žena,myslíte, že by sa mu mala dat šanca? Ja som to urobila, aj som mu povedala, že on zlyhal ako chlap,ale tie hádky už aj kvôli maličkostiam sú vyčerpavajúce.O tom že sa ma nechce ani dotknúť, ani nevravím. On by to chcel vydržať v takomto vzťahu aspoň do konca roka, potom asi pôjde robiť vonku.Prečo si tú neveru nechce pripustiť? Rada by som si prečítala názor nejakých mužov.

slusny_muz

pre lenka22:
Myslim, ze nevadi ak je ten byt pisani na nu. Ak ho nadobudla pred manzelstvom, tak nie je potrebne ho prepisovat na rodicov. Ine je to ak by ho nadobudla pocas manzelstva to ide asi na polovicu. to len pre vysvetlenie...

*8**

Ono sa stáva v živote všeličo....Možno raz možno nie príde do cesty osudová žena kde zlyhajú všetky dobré predsavzatia...Ale to všetko nás posúva dopredu aj to dobré aj to zlé .Tak držím palce...

lenka22

pisala si ze byt ti darovali rodicia a teda nie je jeho, tak byt prepis naspat na rodicov, aby si nic nemala ak sa nahodou budes rozvadzat, aspon on neprides... a fakt by som mu zbalila kufre a ulozila pred dvere, s takym by som si zivot nenicila

slusny_muz

Vazne si neviem predstavit, ze keby som mal zenu a dieta, ze by som ju podvadzal a este bol k nej taky drsny. Preto si treba dobre vzbrat partnera, nech to je raz ale na cely zivot.
Ja by som mal asi hrozne vycitky ze som take nieco spravil, ale myslim, zesom natolko racionalny ze k takemu neicomu by namalo prijst u mna, aspon v to verim.