Tehotna?

mami2

Lucia66 poznám tiež babu, ktorá mala dieťa v 16.ke, vydala sa porodila, dokončila SŠ a možno jej mama nebola nadšená, ale určite ju nezabila!!! Poznám veľa báb, ktoré chodia na SŚ a majú deti, nebola by si jediná!!! Ale potrat to hádam nie?!!? Moja suseda mala chalana, s ktorým chodili dosť dlho , otehotnela a išla na ten potrat. A to mala 20! On ju nechal a ona išla na vysnívanú výšku. Nepamätám, že by si od vtedy našla niekoho normálneho a aj chodila s ním. Nedávno mala haváriu pri, ktorej zahynula jej 16. ročná spolujazdkyňa. Darmo si robí doktorát, ten ju z problémov nevyseká! A môžem Ti zaručene povedať, že na nej vidno ako je to nešťastná osoba!!! Mohla mať aj školu aj rodinu a mohla byť šťastná a žiť ako iní ľudia no nie je to tak!! Treba si brať ponaučenie aj z iných ľudí aby sme sa im mohli vyhnúť. Netreba život zabíjať ale naopak!Keby si žila pred 100 rokmi, ako by si riešila tvoj problém? Interrupcie sa nevykonávali za prachy. A interrupcia vlastne nie je riešenie tvojho problému, ale by som povedala, že skôr pokus ako si vyrobiť nový a horší! Žiadna kaša nie je taká horúca predsa

leerka

vies mna sere to, ze sexovat to ano, ska to je super bba bla..ale niest zodpovednost to uz bnie..... proste si to absolutne neuvedomuju, nenesu nasledky, nerozmyslaju nad tym.... a potom zrauu cudujme sa svete, ked SOM TEHOTNA...no ale z coho, nad tym mala uvazovat ked isla bez gumy....a este ma sere, ze 16tke sa to podari na prvy sup a taka 30tka, kotra tuzi neskutocne po decku, tak ta neotehotnie a ma problemy....

severanka

leerka: aj mne je to v podstate salám klobása, ako píšeš :-), ide však o to, že decká sexujú v čase keď to ešte nevedia... prečo to tak musí byť? potom na to doplácajú nenarodené deti a samé dievča si spôsobí strašné problémy na celý celučičký život...

leerka

tak vies severanka, mne je to tak salam klobasa....kazdy si je zodpovedny za svoje ciny...a ja mam svedomie ciste....jej vec, jej rozhodnutie, jej chyba

leerka

tak je to napor aj pre 30rocnu zenu....tazko hovorit, nezazila som.....ale vies, niektori puberticaci su velki flegmatici...

severanka

aj keby ich o tom nikto nevyrozumel, aj tak si myslím, že sa dozvedia... pre 16 ročné decko je to predsa šialený nápor na psychiku

neva

severanka - máš pravdu našla som v zákone:
Ak pôjde o ženu, ktorá je vo veku od 16 do 18 rokov života, na rozdiel od predchádzajúceho prípadu sa súhlas rodiča nevyžaduje. V tomto prípade zdravotnícke zariadenie iba vyrozumie o interrupcii zákonného zástupcu.