londa=henna??

tyrusqa

pisali tam o bakterii stafylokok aureus? vies co to je za svinstvo? niekde tu je aj tema o nom..mne ho zistili z vyteru z nosa davnejsie a sposoboval mi akne..teraz urcite chapes,preco mi to nie je lahostajne.

Lucinka33

Tyrusqa no ja neviem, len predpokladam. Ved mozme napisat do Lushu, ze ci to vyriesili. Otazne vsak je ci povedia pravdu a nie len nejake zavadzajuce informacie :) A co som citala na dlouhevlasy.cz, tak nik sa nestazoval, ze by mal nejake zdravotne problemy s Lushom alebo Logonou. Tazko povedat. Skoda, ze nemam doma vyskumne laboratorium :) Ale mikroskop mam, len ten mi asi nepomoze :)

tyrusqa

lucinka33:dobre si pamatas,chcem hnedu,ale taky studeny odtien..popolavy..co som pozerala vzorkovnik tej lush,praveze su tam aj take studensie hnede..ta viem ti ja? :)

tyrusqa

lucinka33:nerada by som ti protirecila,ale tak na to sa mam spoliehat,ze to vyriesili,ked to nemam nijako podlozene? a jasne ked o tom ludia netusia..budu to nadalej kupovat.tiez pravda,ze ked vedia,ze je to skodlive,mali by tam poslat soi-ku,tiez sa mi to nezda..ja by som rada bola,keby to bolo ok.

Lucinka33

Tak sa popytaj v kadernictve, je to mozne. Hej, tu Caca Brun od Lush by som chcela aj ja, ale musim sa dostat do BA najprv, lebo postovne cez net je vela. A ten clanok je uz stary z roku 2006, ten problem uz museli vyriesit, sak by to nik nekupoval :) Ale ty si tusim vravela, ze by si chcela popolavo hnedu farbu a tu tazko hennou docielis, lebo henna chyta do teplych odtienov, nie studenych. A ta stranka dlouhevlasy.cz je fakt super, dlho tam uz chodim :)