Aky darček kupit priatelovi?

Klarcuska

Michallinca, sissiny babulky napisem vam takto spolocnu spravu:-) Vcera vecer kedze bol moj drahy s kamaratmi na jednom pivku tak ja som mala aspon konecne cas si trosku poprezerat stranky s vinami ktore ste mi poradili a aj ine. Ostala som milo prekvapena ake pekne stojany maju a aj som nakoniec jeden vybrala a to tento www.vino-stojany.sk. Co hovorite? Dobry som objednala? Tento mi tak najviac padol do oka, tak dufam ze sa aj mojmu drahemu bude pacit a ze ho neofrfle :-) :-)

ewinna

babule uplne vas chapem.co kupit, rodine, priatelovi to mam aj ja vzdy poriadnu dilemu.teraz momentalne zhanam dreveny stojan na vina,pretoze moj ocino konecne povedal co by chcel tak som povedala ze mu taky zozeniem.len neviem kde hladat.viete poradit?vdaka

superdarcek

stránka najdarcek.sk Vtipné, originálne cenovo dostupné a navyše aj so zľavou a na akúkoľvek príležitosť. Určite si vyberieš.

-odkaz odstránený-

sissiny

Klarcuska - na internete najdes velmi vela stranok s vinami a s prislusenstvom k vinu. Treba si len najst chvilku casu a popozerat kde sa ti paci najviac nejake vyvrtky a potom samozrejme ceny porovnavat, z kade sa najlepsie oplati tak z tade objednat a mas po probleme

Klarcuska

dakujem ti, o tejto stranke som zatial vobec nepocula takze ju vecer pozriem..teraz som este v robote, prisla som sa sem len rychlo kuknut ci niekto nieco nenapisal..vecer budem mat nato viacej casu a uvidim co tam maju..potom sa ozvem ci sa mi nieco zapacilo:-)

michallinca1

aj sama si sa Klarcuska presvedcila o tom ze ta neklameme a ze ti piseme pravdu. To sa len na prvy pohlad zda ze vino je lacna zelezitost ale vobec to tak nie je. Co sa tyka tych skusenosti, tak my skoro vzdy objednavame zo stranky vino-stojany. Tam maju aj darcekove vina aj rozne tie vyvrtky a prislusenstvo k vinu. Skus pozriet;-) Mozno sa ti tam nieco zapaci a mozno ti sem este niekto napise aj ine stranky z kade objednava vino, ale my sme s touto boli zatial vzdy spokojny

Klarcuska

@sissiny zazitkovy iba jeden a ten bol aj dost drahy a to skok z lietadla, ale bol to pre neho riadny zazitok, doteraz nato spomina:-)
@sissiny @katinaa20 @michallinca1 ano baby, mate pravdu, pozerala som na internete kolko stoja take flase a bola som v soku ze niektore su fakt dost drahe..takze dost zacinam rozmyslat ze mu objednam len nejake vino alebo tu vyvrtku ktoru ste tu tiez spominali..mate s niektorou strankou kde predavaju vino dobre skusenosti?viete nejaku poradit?

michallinca1

presne ako napisala katinaa20, niektore kvalitne vina a ine doplnky na vino stoja dost penazi. V lete som kupovala ocinovi na narodeniny stojan na vino a chcela som kvalitnejsi a platila som okolo 45€, co si myslim ze nie je az tak malo, myslim ze taka primerana cena za dar, teda aspon pre nas, my si vacsinou v takejto hodnote kupujeme dary

katinaa20

@klarcuska to by si sa cudovala ake drahe byvaju niektore vina ktore su kvalitne, alebo napriklad taky stojan na vino alebo taka chladnicka na vino, vsak take dary sa pohybuju aj okolo 150€..ak chces silou mocou nejaky hodnoty dar a je tvoj priatel milovnik vina, tak by som isla tymto smerom a taky nejaky dar mu vybrala

sissiny

Klarcuska - zazitkove vylety si mu napriklad ake kupila? Myslis ze kvalitne vino, alebo nejake stojany popripade vyvrtky ked su z kvalitneho materialu je lacna zalezitost? To si trosku ale na omyle..