pomoocako spoznat chlapca do ktoreho by som sa zalubila?

Príspevok v téme: pomoocako spoznat chlapca do ktoreho by som sa zalubila?
des

chcela by som sa vas spytat a podelit sa so svojim osudom,mam 17 no uz budem mat 18 a citim sa sama,chcem si najst chlapca ale ked mne sa ty slovensky ani trosku nepacia.Mam rada vtipnych a inteligentnych ,smrncnutych americanov ktory hoci niesu pekny su taky skaredy ze su nesmierne sexi,chcem si takeho najst,ja sa netuzim len vodit za rucicky ale chcem sa smiat,chcem byt zalubena tak moc ako to len bude mozne.mozno ze sa vam zdam trapna ale mna to moc trapy,nechcem zostat panna ale ani za kazdu cenu mat chlapca,citim sa sama,poradte mi:(

ella44

tak vam teda drzim prsty... co nemate kamosky? stratit panenstvo je v tomto obdobi asi ta najdolezitejsia vec na svete :) ok, neberiem, ale raz budes lutovat, ze si si nepockala na niekoho koho budes mat naozaj rada ale ze si sa vyspala s niekym, kto na teba uz len kasle... chalana si najdes... urcite, ale nenahli sa...

meForMe

asi sa nepohybujes v spravnej spolocnosti:) chodievaj viac na koncerty a akcie kam maju cukrikovia vstup zakazany...nie vdy su tam iba zhuleni jedinci,su tam aj typkovia ktori by sa ti urcite zapacili..

jajaa

des - ja som presne taka ista ako ty..tiez ma slovaci nelakaju..chcela by som ist kdesi do zahranicia a tam si najst .:DD nieco tam ist robit a taak to by bolo super.. :D lebo tu na slovensku to nevidim nadejne :(