Čo s vami robi dlhodoby nedostatok sexu?

Príspevok v téme: Čo s vami robi dlhodoby nedostatok sexu?
Optimista_dozaista

Poznate to:skola, robota, blbosti a clovek nema cas sa stretnut s tym druhym a trochu si uzit. alebo dlhsie odlucenie, lebo jeden odisiel do zahranicia. Mna konkretne sem-tam uz poraza a v robote som bud vytocena, alebo nemam naladu sa usmievat, len aby som robila dobry dojem. Bez sexu nikdy vice, viem, ze som nebezpecna sebe aj pre svoje okolie, lebo mam sklon sa rychlo nasrat. ake stavy mate, ked nemate dlhsie sex?

mircoMY33

treba masturbovat a nie cakat vi zeny ste v tomto zle vi nemate dlho sex a potom ked k tomu dojde tak by ste sexovali jako keby to malo byt naposledy

Optimista_dozaista

tajak...nepomaha, ej veru nepomaha. to nie je vonco, viies. samotne drazdenie pohl.org. nestaci. to chce vasen (min.) dvoch ludi. a navyse: nedociahnem si jazykom na bradavky. :P

Optimista_dozaista

Lidi, drzim rekord, ja som bez sexu momentalne vyse troch mesiacov. Ja viem, ze sa to nepatri, ale roztrieskala som MP3 prehravac, lebo nechcel naskocit, aj ked som don dala novu baterku. Keby som mala moznost vypustit energiu pri sexe, tak sa to, myslim, nestane. Kazdopadne som v metre bez muziky, doma bez sexu a kade chodim, tade myslim na mojho priatela a na dlllheee milovanieeee. uuu. Inak, dnes idem prvykrat do fitnesska, lebo ma uz rozdrapi. Mna keby dali do väzenia na 5 rokov, tak by ma to zabilo.

n..

pridavam sa:D:d už ale mesiac..:( nič neboo ale teraz cez prázdky si to vynahradíme ako sa to len bude dať! aj mne keď to chýba tak som nervózna nemám náladu.. som zla a tak:D:Dd

gumkaaa

aha :D a ja sa cudujem, co mi v poslednej dobe vsetko vadi, a len nadavam, trieskam , heh, ale tak moze to byt aj to ze mam kramy dostat, (no i mesacna abstinencia sexu) :(

šurda

a najhoršie je, keď potom ešte vidím pekné opačné pohlavie. Ide ma roztrhať, ak neni po ruke partnerka vyrieši to už iba opakovaná onania