Aký prípravok mi odporúčate? máte súsenosti?

whee_ee

aha, no tak dobre:)) ale vravis, ze obed jes malinko a aj vecer niekedy nejedavas... lebo vies, je tazke odhadnut tu spravnu mieru..nevhodne je vela, nevhodne je aj prilis malo..hm.

lenuštek

to nemože byť tym pretože mam ranajky mam desiatu obed olovrant.. a to je presne to čo by malo byť.. jedalniček mi zostavovali vo fitnes centre

lenuštek

praveže sa podla mna stravujem velmi zdravo... jeden tyžden na ranajky tmavy chlieb zo zeleninou dalši tyžden ovocie... potom nejaka desiata grahamovy rožok s maslom v škole alebo niečo podobne.... potom obedik čo mamina navari, pravdaže ten skoro ani nezjem lebo to tmave pečivo dosť zasiti.. a na večer už len jogiur a niekedy ani vobec večer nejem... tak čim to bude že nedokažem zhodiť kila?

suzen_

ako vyzera tvoj den..co sa tyka jedenia a pitia a pohybu

samotne cvicenie ti k schudnutie nepomoze!bez upravy stravy to nepojde

lenuštek

no ved ja cvičim stale a vobec. Sladkosti som viradila z jedalnička každe rano zelenina a po 17:00 vobec nejem... a stale to nepomaha... mam 157cm a 59.5 kg..... aj doktorka hovorila že mam nadvahu... ale prote tie kila nejdu dole... už som bola aj na vyšetrenia štitnej žlazy a mam ju v poriadku :( som zufala

suzen_

si este velmi mlada aby si experimentovla s nejakymi este k tomu neucinnymi tabletkami alebo nejakymi kvapkami..

je super ze chces nieco zo sebou urobit ..ale je to aj treba?
aka je tvoja vyska a vaha?

cica

a kolko vazis? ako vacsina ludi tu ocakavas zazracne kvapky, a aj ti co budu tvrdit, ze take maju, nakoniec priznaju, ze vsetko je len o strave a pohybe.... v tomto smere sa zazraky nekonaju...