Potrebujem nazor od tych, co chcu pockat do svadby

Príspevok v téme: Potrebujem nazor od tych, co chcu pockat do svadby
lucia20

V skratke: Som neveriaca, priatel je veriaci. Sme svoji prvi. On chce sex po manzelstve, ja sa s tym tazko zmierujem ale prisposobila som sa, lebo ho mam rada. Ale, masturbujem kedze si myslim, ze to nie je zla vec a uplne sa zase obmedovat nezvladam. Jemu som to nepovedala, lebo si myslim, ze take veci asi cirkev odsudzuje. A teda, problem je, ze mam vycitky svedomia. On si mysli, ze na neho pekne cakam a ja medzitym zazivam to, o com on ani nerozmysla. Chcela by som mu to povedat lebo si myslim, ze nie je uprimne zatajovat nieco, co pokladam za normalne. Len neviem, ako by zareagoval.
Ti, ktori cakate na toho praveho, ako by ste reagovali na mieste mojho priatela? Co mam urobit?
1, Povedat mu to
2, Rozist sa s nim a bude lepsie obom
3, Prestat s tym

lucia20

RE: rada nad zlato, dakujem za nazor.

Ja chapem, ze mojho priatela si mozem vazit za to,aky je /myslim to komplexne, nie len to, ze na mna caka/ a preto si uvedomujem, ze to co robim nie je voci nemu cestne. Skor som to myslela tak, ci mu neublizi take zistenie. Prosto, ci som pre neho dost dobra, ci by som to nemala asi ukoncit, nech on hlada a najde niekoho, kto ma na tieto zalezitosti rovnaky nazor. Kedze ja nieco take ako cakanie neuznavam /asi je to silne slovo, ale je to tak/, trosku ma tato situacia skrie, no som s nim, lebo nema chybu. Priznavam, ze keby sa vyskytli nejake problemy, rozisli by sme sa.

majkaaa

Nemusíš mu hovoriť nič,však nepáchaš zločin,ani neveru. A myslím,že on robí to isté,neverím,že by mladý muž bol takýto zdržanlivý. Ale pripusťme,že áno. Tu sa zamysli,ako sa inak k Tebe chová,či Ti dá taký ten naozajstný bozk,ako sa Ťa dotýka,keď ste spolu sami,či vidieť na ňom,že ho vzrušuješ. Pretože môže sa stať,že tým po svadbe čosi len skrýva ... a po svadbe sa z neho vykľuje gay. Nič v zlom,nepoznám ho,ale aj takéto prípady sú a nie je ich málo.

rada nad zlato

ahoj.ja som veriaca a vobec to nie je take hrozne ako si vacsina ludi mysli.som normalna pekna baba s kopou zaujemcov:)a myslim si ze nevies odcenit co pre teba robi tvoj priatel.ide o to,ze si uvedom,ze nechce len tvoje telo a uspokojit sa,ale ze mu ide naozaj o teba ako cloveka,...viesco by dali za tento pocit vsetky ostatne dievcata,ktorych chalani ich stale zvadzaju a niekedy aj podvedome nutia robit vsetky tieto veci???a nevies kolko bab by si zelalo ,aby ich chlapec bol takto zdrzanlivy?pretoze to najvaic odcenia aj po svadbe,,,pretoze ostatní sa budu otacat za blondynkami a ten tvoj bude pri tebe,lebo mu nejde o sex ani o krasu tvojkho tela ale o daco hlbsie.a to ze masturbujes (teraz to neberiem z pohladu veriacej)nie je dobre a cestne od teba.ja by som to ale nepovedala ale rozhodne s tym prestala.pretoze ak ho mas rada tak pochopis konecne ake mas stastie ze mas takehoto chlapca,ktory ma tieto hodnoty.a prosim toto neber ako nejaku kazen,ale ako slova zo srdca,a troska zavidim:)rozhodni sa spravne a nebud slepa:)

moniqa87

povedz mu to, ale samozrejme jemne, to snad netreba dodavat a co dalej uvidis uz podla jeho reakcie...
poznam par ktory sa kvoli tomu, ze jeden chcel cakat do svadby a druhy nie rozpadol...(chalan chcel pockat)

cica

povedat mu to a uvidis ako zareaguje...ale asi zareaguje zle a tym padom mas uz len moznost dva- rozist sa s nim.... nebudes hadam tyrat seba...je sice pekne respektovat vieru a zivot toho druheho, ale malo by to byt obojstranne, takze ked on chce sex po svadbe a ty na neho cakas(co je podla mna totalna kravina, ale budiz), tak by mal aj on respektovat to, ze sex ti chyba a masturbujes.... 1:1....a hotovo... :)