Detska psychiatricka liecebna - Hran!

eva123

Ja som tam bola...je to tam síce ako vo väzení, ale čo môžeš čakať od psychiatrie. Inak je to tam fajn a tuším sa to tam pomenilo odkedy som odtiaľ odišla.

watermelon

rodicia precitajte si knihu Deti a hranice od Townsend a Cloud (Boundaries with Kids), snad vam pomoze. Ani vek 14 rokov nie je neskoro zacat spravne vychovavat. Je to bohuzial mierne az dost nabozensky ladena kniha (Ako kto znesie), ale da sa to odignorovat, ak velmi chcete. Skratka kaslite na citacie z Biblie, a zamyslite sa nad tym podstatnym. vela stastia

...

Ja idem v stredu do HRANE...Mám 13 rokov... A mamka si mysli ze fetujem a drogujem...ze vraj jej furt klamem a uz jej pukli nervy...idem tam na 3 mesiace..nechcem tam ist..neviete mi povedat ako tam je...?? prosim..ja sa velmi bojim...ked si citam taketo komentare ze tam biju deti..a ze tam nemozu byt ani navstevy? to vazne? ani si nemosem zavolat?

erža

citala som, ze tam kradnú, a neda sa tam nikomu dovolat - preco s tym nieco neurobý vedúci lekar- vsak je dobry, alebo dobra.

TiNa 123

Ahojte .. chcem sa spýtať ako to tam chodí .. môj priatel tam má ísť tento mesiac .. má tam byť pol roka .. nie je postihnutý ani nič také .. len má v škole zlé správanie .. Prosím odpíšte mi ako to tam je či to tam je také strašné .. Dakujem :(

1964 marec-a

Pre mňa úplne stačí informácia, kto je vedúcou lekárkou liečebne a mám dokonalý obraz o celom "fungovaní" tejto inštitúcie.

utorok 2011

Iba toľko. Videli ste vy niekedy, že by ten, čo bol odsúdený a sedel vo väzení sa napravil? Opak, ešte viac sa spustí.Človek, ktorý je na protialkoholickom liečení- ešte viac pije. Reedukačný ústav-polepšovňa, chrlí čoraz viac budúcich delikventov. A psychiatrická liečebňa dopuje liekmi, aby "pacienti" boli pokojní, s tým, že lieky, ktoré im dávajú už nie sú návykové. A nakoniec zistíte, že lekár-psychiater-psycholog, žije v súkromí horšie ako ten postihnutý pacient.Tak ako? Myslíte, že psychiatria ktorá je u nás ešte v plienkach funguje ako má?

something

mna tam chcela poslať jedna psychiatrička... nie som ani psychicky narušena ani mentalne postihnuta, len mam veľa stresu na to koľko mam rokov.Mamka plakala pretože ona ma tam nechce dať,maš tam zakazane mobily,hovory su odpočuvane...nemožeš ani poriadne povedať ako tam je.NIKDY by som tam nešla.Ešte moja mamka by sa psychicky zrutila lebo by nevedela čo je so mnou

annyyy

ja tam mam teraz svojho chlapca a neviem ako sa tam ma..neviete ci su tam povolene navstevy aj ked nie som jeho rodina? alebo ci sa tam da aspon zavolat za ucelom toho ze mi ho daju k telefonu ..neviete??