Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Parazity?

arman

marcelina, prejavy, to by bolo na knihu. Ale ver tomu, ze ani najvacsiemu nepriatelovi by som take peklo neprial. :-) Popravil by som ho rychlo a bezbolestne. ;-) Toto je... podstatne horsie nez rychla a bezbolestna poprava.

parazitik, ake vajcia, nechapem?

arman

Maros:

"Postupné osidlování těla parazity pak v sobě skrývá mnohá nebezpečí, která se ve fyzické podobě mohou projevit až za několik let po prvotní kontaminaci. Největším problémem však je, že postupným zamořováním lidského těla parazity dochází také se snižování účinnosti lidského imunitního systému. Platí zde jednoznačné a neměnné pravidlo: parazitzmus = snižování imunity."

To je od H.Clarkovej.

Takze si opat mimo clovece, vlastne uplne najviac ako sa da, o 180 stupnov... rovnako ako aj s nazorom na MMS. Ale nebud smutny, ono, ked budes vesmir kazdy vecer poctivo prosit o poznanie, on z teba nakoniec tu nevedomost vymlati. :-)

marcelina78

No Arman, ale si ich riadne vykinozil, neskutocne...Skoro som sa poblila z tych foto,...ak sa smiem spytat, ako sa to u teba prejavovalo, co ta viedlo k tejto ociste ake problemy, zistili nieco aj lekari?

parazitik

:D tu to nejak zije :D maros, maros... parazity na mihalniciach asi nikomu nevadia. mne v podstate tie mikroskopicke bakterie nevadia nejak, lebo ich nevidim a kym mi neskodia tak nech tam kludne su. suhlasim s tym, ze sa neda zit v sterilnom prostredi. ide len o to, ze pointa je AKE ma clovek parazity a KDE. a ze ich ma, o tom vobec nepochybujem. a tak ti poviem, mne by aj nevadilo dake mat keby som si s nimi kludne nazivala, ale oni nasu dohodu porusili, takze som na ne vytiahla tazke kalibre :D

arman, a co je to s tymi vajciami? ani ked su uvarene su neni ok? to som este nepocula, diky. inak, ved surove som ich ani v zivote nejedla, to len spevaci na hlasivky...

Maros75

arman-staci ak si umyjes ruky obycajnym mydlom a ver,ze si vezmem od teba hocijake jedlo aj ked ho naberies rukami.

arman

Ok Maros, vies co... tak ja teda dam na tvoju radu... kaslem teda na to, idem zhltnut nejake vajicka, nech sa infikujem naspat... a budem sa skrabat na riti, a roznasat to vsade. Zdravotny preukaz mam, tak idem si najst robotu, kde budem pravidelne manipulovat s potravinami a vsetko budem obchytavat, cim budem roznasat infekcie na ostatnych. Ved im robim predsa dobre! Zlepsujem im imunitny system!
Ze ma to skorej nenapadlo. Maros, ty si tak erudovany, klaniam sa. Este prosim napis nieco, nech sa mozem poucit, a stat sa este mudrejsim clovekom.

Maros75

arman......je kopec knih a dokazov o tom,ze cim cistejsie sa snazis zit,tym horsie.Dokonca uz zistili,ze take mydla na sposob znicenia 99% virusov su pre cloveka skodlive.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Parazity? - Fórum - ZDRAVIE.sk