zadok i stehná

Príspevok v téme: zadok i stehná
smejo4ja

ahojte môj priateľ mi stále vykrikuje moju ,,celulitídu" hoci nieje vôbec veľká zdá sa mi že je malá no on mi to stále dáva na oči ako stým mám bojovať? Viem že sa nedá odstrániť len zmierniť, používam Nivea body..... a to pomohlo pokožka je hladšia a ja si osobne myslím že mi ju tak nevidno ale stále počúvam to isté....pohyb mám tak mi prosím poradte niečo na to miernenie

plamienok

tak potom nech sa ale necuduje ked sa mu zacnes vzdialovat lebo sa budes cim dalej tym viac hanbit pred nim.v ziadnom pripade to nenechaj zajst az tak daleko,ze budes stale viac a viac kvoli niakemu chlapovi zakomlexovana lebo potom ta aj tak necha a vobec nebude riesit to kam ta az dostal.na to uz budes sama.lebo pre chlapa nie je nic horsie ako mat doma zakompexovanu zenu.

stejne

ja tiez neviem,co si mysliet o tom...s priatelom som rok a pol a tiez zacina hadzat poznamky ohladom mojej postavy,nie som 100%,ale ani take hrozne to nie je-a ja sa zacinam tak zakomplexovavat,ze ked ma co i len objime,tak uz mam pocit,ze mi omakava prebytocny tuk,ci co,ked sa nahnevam,ze nech ma vymeni,ked sa mu nepacim,tak hned,ze on to tak nemyslel,ze som nepribrala a bla bla-trapim sa koli tomu...

mmenoir

tomu ver, posli ho kade lahsie kym sa da, ja som s jednym trtkom bola vyse roka ale to teda bola ina buzeracia baby... posli ho dpc co najskor, lebo sa to zhorsi a na jednej strane s tym nebudes vediet skoncit, na druhej strane ti to bude vadit....

plamienok

Co ty mas doma Jamesa Bonda? Daj si na to velky pozor lebo zacne to malou celulitidou,na ktoru poukazuje a o chvilu to uz moze byt hotovy despota,ktory ta bude tyranizovat za kazdy detail na tebe.Snad by si sa kvoli tomu netrapila.Kde aka modelka ma celulitidu a pozri ake su kocky...

mmenoir

vymen priatela a mas pokoj...

celulity sposobuje OKREM INEHO (aby na mna zas niekto neutocil ze obranujem lenive zeny so zlym zivotnym stylom) estrogen a logicky ho mame v tele viac nez chlapi a ked si to nechcu uvedomit, nech idu doprdele...

alinka

smejo4ja, prepáč ale takto ked ta ponižuje priateľ, tak ta asi veľmi nelúbi nemyslíš? ked ta má niekto rád nespráva sa tak, skús sa nad tým zamyslieť

whee_ee

prepac, ale miluje ta?? lebo ako pride mi to divne..mne moj vzdy vravel ze mam sexy nohy a celulitida mu nevadila, este ma zdrbal ked som mu ju spomenula:D... a to ju mam viditelnejsiu ale bojujem,tak sa lepsi..

zmenila som stravu, cvicim na stepperi, posilovacie cviky a tak dale.. plus masaz, kremovanie..