nevera

Optimista_dozaista

Nepochopim nevernych. Prvykrat som zazila neveru a jej dosledky, ked som bola mala. Moj foter podvadzal moju mamu s najväcsou slapkou z mesta. Byva na tej istej ulici kde my, takze to vedeli casom vsetci. Moja mama v zivote neurobila scenu ani fotrovi, ani tej stetke, ktora, ked este aj teraz, ked chodi okolo nasho domu, sa provokativne kuka do okien a ma drze poznamky na adresu mojej mamy, ked ju stretne nahodou v meste. moj foter sa v zivote mojej mame neospravedlnil, ze urobil hanbu nielen jej, ale aj komplet celej rodine a navyse jej, ked to vyslo najavo, robil zle:bil ju a robil neporiadok a vysmieval sa jej. A moja mama potajomky plakavala, lebo mu nechcela ukazat, ako trpi. Ked sa chcela rozviest, nebolo v celej rodine toho, kto by jej s nami pomohol a prijal ju na par mesiacov. Nasi sa nerozviedli, ale je to velka skoda. Hanbim sa za to, aky je moj foter chudak.

zenablazena

to mam najradsej tie prispevky typu "svedci o tvojej inteligencii" keby sa malo merat IQ na takychto forach, asi by sme boli dost nizko..to len na okraj...

zenablazena

kto povedal ze tu ma pisat vysadne len prispievatel s vysokou inteligenciou? nezda sa mi aby som zle polozila otazku, normalna vec, pytala som sa ci ta to odpudilo od manzela, jedna taka tema sa tu uz otriasala tak preto sa pytam, mozno nechapem preco si to urobila, a ani to preco si nato neodpovedala..

tieztaka

tieztaka jedine ze ma tvoj manzel tak maly penis ze si bola nutena najst si kanca divokeho, hm? alebo pije pivo a smrdi, a este k tomu prdi?

zenablazena , tento prispevok svedci
o tvojej inteligencii...

tieztaka

sicka , uplne ta chapem ...
som rada ze som nieco take prezila ,
laska mojho milenca bola neskutocna ako
z niakeho filmu ...
drzim ti palce

sicka

zbytocne nas poniektory budete odsudzovat.Pokial ste to nezazili vobec neviete o co ide.A pokial ide o teba budes to mat tazke,nikdy sa nesmies priznat.Yatlkat,zatlkat pokial sa da.Ja si myslim , ze manzelka ti casom odputi ale to bude trvat,ci zabudne neviem,ale moze sa stat zalezi odpovahy ci ti to casom nevrati.Ja som mala tiez pocitze ma manzel podvadzal ked som mala dcerku malicku ,nikdy som vsak nezistila skutocnost,prisahalasom ,ze raz mu vsetko vratim hoci po rokoch a je to tam kde to je.

zenablazena

tieztaka jedine ze ma tvoj manzel tak maly penis ze si bola nutena najst si kanca divokeho, hm? alebo pije pivo a smrdi, a este k tomu prdi?

zenablazena

:D:D:D, bud si tu niekto robi srandu alebo sa neboji ze sa mu to vrati, co je viac ako len iste..kolko mate rokov mozem vediet tie ktore tu podvadzate manzelov???