Kolko zarabate?

bingham

jankaaa a to je to co som pisal...treba byt objektivny....a ty sama musis uznat...ze to neni moc dobre... ;)

ale musim tiez napisat...vela ludi z vychodu...je v pohode...a vazia si robotu...a su to objektivni ludia... :))

omega...ked pridem do roboty... v BA a budu tam na mna rozpravat madarasky....a este by som sa musel tu rec naucit...aby som tam mohol pracovat...tak rozhodne mi to nebude po voli..a myslim ze nikomu...ci uz v kosiciach...alebo ziline :DDD...a to plati...pre kazdy jeden narod si myslim... ;))

Lulu2011

Omega - do Rakuska chodia ludia za lacnejsimi potravinami a bio vecami, tu je vyber maly, cize co zarobia oplieskaju tam, lebo je to kvalitnejsie a lacnejsie a zase smem pri nehoraznych cenach v nasich obchodoch a nie nezda sa mi to, keby mi chcel niekto nahovorit, ze ceny su uplne ok :))

0mega

No, to je ako ked v Rakuskom Pandorf-outlete vidim BA, BA, BA, SC, BA, PK, BA, BL, BL posche, BL BMW, atd.. :)
Ale svojim bratom z Bratislavy nedaju zarobit, dane tiez radsej putuju do AT.

Nie vsetko je len cierne, alebo biele :) Spektrum farieb je sirsie, ako si jednotlivec dokaze predstavit.

Lulu2011

Omega - lebo z tisic eur si vies lújs vjúúútonov a éd hárdijov nakupis na Mileticke? :D takze to nerataj, to su prospesni :p

0mega

Mne sa skor zda, ze tieto medziludske problemy su umele.
Raz to bol slovak versus madar.
Teraz to je zapad versus vychod.
Co to bude nabuduce?
Preco to NIKDY nie je slovak versus politik?
Ci uz politik ozran, emisar, maratonec alebo co-ja-viem-co (nie kto!)...

Je ironicke, ze Bratislavcan nadava na Kosicana, ale nevismne si ze tam na Mileticovej ma stovky imigrantov, co su schopni pracovat za menej ako ten z Kosic.

Dnes sa nepriklanam ani na stranu zapadu, ani na stranu vychodu, ani na sever, ci juh, popripade zlaty stred.. A to hlavne z dovodu, ze na kazdeho by som nasiel jednu nechutnu urazku.. Ale naco... naco ???

Lulu2011

bingham - neviem, lebo ja som nikdy na BA nenadavala, ja by som tam kludne isla za pracou :p

uz to tu tusim raz bolo rozoberane, kto na BA nadava, ale ja som este nepocula nikoho a ani v MHD, ani na ulici, ani v rodine, ani medzi priatelmi, tak neviem, zeby len slusnych ludi stretavam?:p

bingham

a to je ten rozdiel....ze ja to beriem objektivne...a je mi jedno ci spravi chybu ten...alebo ten...dolezity je vysledok...viac ma nezaujima...ale to je asi chyba...

a ano zapadoslovaci...a slovaci...chodia...aj do zahranicia za pracou...ale uz ked niekde dostavam love...za ktore mozem zrat...tak nenadavam...a ked sa nelubi...tak mozes ist naspat...chapes ???

a pozri sa na to z ineho pohladu....ja pridem do kosic....(ber to tak ze roboty moc neni na celom SR)...zamestnam sa tam vo firme....dovediem dalsich 10 co im tam dohodim pracu...(celkom pekne rodinkarstvo)...a potom si pride hladat pracu Domaci Kosican...a ma smolu...alebo...sa tam aj dostane...ale v kolektivne su skupinky....a este...ked pridem domov..tak poviem..tie kosice su iny hnus...uplna spina...

verim tomu...ze rodeny kosican by nebol moc nadseny takejto situacii :)))