Neustale chora

Príspevok v téme: Neustale chora
trixie

Dobry den,
potrebovala by som poradit s nasledujucim problemom. Mam 28 rokov a asi 6 rokov navstevujem imunologicku. Mam nejake algergie, ktore prerastli do astmy. Problem je, ze napriek pravidelnej liecbe som rovnako pravidelne chora - zapaly dychacich ciest, silny kasel a pod. Vyskusala som uz aj kupele aj more, napriek tomu som za poslednych pat mesiacov bola 6x chora, pricom kasla som sa nezbavila uplne ani raz. Prestavam to zvladat psychicky. Prosim, poradte.

lea

trixie,mam podobny problem ako ty,mam 21 rokov,casto som chora-kazdy mesiac,k tomu pracujem v prostredi kde sa nakazit bacilmi nieje problem,mam slabu imunitu,alergiu a astomu a atopicky ekzem mam od narodenia,kasel mam celorocne aj nadchu,k tomu sa pridalo slzenie oci teraz na jar,proste nebudem vsetko opisovat,ale co chcem povedat tak hodne robi psychika a tak moja je oddetsva dost nalomena-navsevujem aj psychologicku.Lieky mi vobec nezaberaju,alebo ak ano len chvilku,potom si moje telo na ne vytvori akusi protilatku a neucinkuju potom.tiez som z toho yufala casto,lieky momentalne neberiem ziadne,pretoze som z nich bola taka malatna a ospala,ze som nevladala ani do prace chodit.tak poradte,co robit!

house

Beriete toho fakt neurekom, tazko tu poradit, lekarka asi vie preco tolko toho dava.Nepomohlo more , ani trochu ?
Velmi tazko.Vitamin C so zinkom, urcite beriete.Ak mozete skuste uzivat cesnak aspon kusok denne.Inak neviem.Mozno aj ta psychika robi svoje...

trixie

Momentalne som dobrala siestu davku Ribomunylu. Pravidelne beriem Fixit, Singulaire, Foster a Nasofan. Krvne testy aj vytery som mala v poriadku. Pred dvomi tyzdnami mi bola robena spirometria a tiez bola v poriadku, dokonca miestami nad sto percent.

gregor

Kúp si v obchode /nie v každom/ alebo v lekárni Bílinskú kyselku, ktorú budeš piť každé ráno a pred obedom na lačno 30 min. pred jedlom v množstve 250ml /okolo 2 dcl/. Táto liečivá voda ti pomôže s vykašliavaním hlienov ktorých sa organizmus snaží zbaviť kašľom. Keď sa zbavíš hlienov zbavíš sa aj alergii súvisiacimi s dýchacími cestami. Cena sa pohybuje okolo 0.85€ (26sk). S pozdravom Gregor.

mjanik

astma je dobre liečiteľná akupunktúrou,imunitu povzbudiť, u teba by asi stačilo povzbudiť slezinu,čím by sa zlepšila krv a tým aj imunita

farmaceutka

Nepises, ake lieky uzivas, alebo si uzivala a co konkretne imunologicka vravi na tvoj problem a ci ti bol zisteny nejaky imunodeficit, proste si nenapisala nic, coho by sa clovek mohol zachytit, aby ti poradil.

eliiiiiii

moj syn 29 r. mal od malicka casto zapalene priedusky.Momentalne je v anglicku uz piaty rok a ako je tam ani rz nebol chory na priedusky.Prospieva mu to vlhke prostredie.