porod BA - ktora nemocnica je NAJ?

tinkydinky

ja som rodila na kramaroch v oktobri 2008 a humus co ti poviem vecer o jedenastej pravidelne v izbach nesla tepla voda, sestricky boli nervozne vzdy rano o piatej dosli s hukotom ze vstavat bude vizita a podobne. a co tam je vrchna sestra tak hroza a des uplne hnusna drza a odmerana... tak asi tak nejako... kramare uz v zivote nikdy... ale dobre chvaly som pocula o antolskej... ale neviem z vlastnej skusenosti...

slnko331

ja som rodila na Kramaroch, a ak by som mala rodit este raz isla by som tam. Nemala som dohodnuteho lekara, vsetko bolo ok, aj sestricky, nemozem povedat jedno zle slovo na Kramare, ale bolo to pred dvoma rokmi.

fooper

Nadštandard je v každej nemocnici trošku iný, treba pre istotu kuknúť na nete, aké presne ponúkajú služby. Inak bežne je to jedno alebo dvojposteľová izba so sprchou, WC, televízorom, klimatizáciou a tak. No nie všetky nemocnice ponúkajú jednolôžkové izby, napr. v Ružinove ak chcete byť sami, musíte si zaplatiť za dve lôžka:(. Prajem dobré rozhodnutie...:)

fitporadna.sk

caute,
aj ja odporucam Antolsku. Rodila som tam, lekara som nemala dohodnuteho, lekarka, ktora mala prave sluzbu, ma v pohode odrodila, sitie vyborne, hned som mohla aj sediet. Keby som isla znovu rodit, tak zase Antolska, ale priplatila by som si za nadstandard izbu - ozaj by sa mi uz nechcelo pocuvat neprestajne revuce hladne dvojicky, ktore ich mamina nevedela spravne kojit :(

bobulaAA

Ja by som odporucila Antolsku.Su tam 2 oddelenia ja som si vybrala po skusenostiach od kamosky oddelenie doc.Korbela.Bola som tam 17 dni lebo som prenasala a presla som tam tromi poschodiami a musim povedat ze mi tam bolo fakt super citila som sa tam ako na dovolenke.Mily lekari,mile sestricky.Ja mozem len v dobrom spominat.Ale kazda mamicka ma ine skusenosti ci uz dobre alebo zle.

fooper

Hmm, ak sa mám priznať, negatívne reakcie na pôrodnicu na Kramároch som počula aj ja:(. V Ružinove je to lepšie, no ja osobne by som uprednostnila Antolskú najmä pre lepšiu starostlivosť o šestonedieľky - podľa mňa tam majú výrazne lepšiu kvalitu prípravy na dojčenie ako napr. v Ružinove, výnimka potvrdzuje pravidlo a náhoda je predsa len náhoda:). Asi je to prípad od prípadu. Vravím to najmä preto, že podľa mňa na pôrodnej sále mamina strávi síce tie najpodstatnejšie chvíle, no na šestonedelí bude dlhšie, nehovoriac o tom, že na zotavenie a začiatok starostlivosti o bábo by mala mať čo najlepšie podmienky:). Tak vám teda prajem šťastnú ruku pri výbere baby:).

katuuus

Tiez budem rodit za par mesiacov tak ma tema zaujima prosim baby prispejte svojimi skusenostami.Ja som zas pocula negativne nazory na Kramare.

katuuus

Tiez budem rodit za par mesiacov tak ma tema zaujima prosim baby prispejte svojimi skusenostami.Ja som zas pocula negativne nazory na Kramare.

helika

Dakujem za odpovede,som len v 4 mes., rodit by som mala v standrardnom termine ale uz priebezne zbieram informacie. Som priamo z BA ale pocuvam skor hrozostrasne historky takze naozaj neviem ktoru nemocnicu vybrat,najblizsie mam antolsku.