Velka nadvaha- ZMENME TO!- hladam partacky

meredith

cawte baby ja mam 78kg a 170com a este k tomu mam len 14 a velmi mi to vadi hm tak kedy zacinate chudnut rada by som sa pridala?

barelka

ja som zacinala na 105, tie prve 3 mi sli dost rychlo dole, asi za dva tyzdne... a teraz uz len kilo dole za neviem aky cas...

ja mam ciel zatial do 10.7. ist na 92 kg... cize este 9 kil...

vecer teda urcite napis ked sa odvazis, som zvedava :)

uško

max.gluteus
no jasné, že mám.bola by rada keby sa mi podarilo klesnúť pod 100-ku.potom uvidíme.je to ešte veľľľľľľmi ďaleko.

barelka
asi dnes večer sa odvážim,zatiaľ som v práci, ale cítim sa lepšie, takže niaké to kilečko istotne išlo dole.z veľkej nadváhy to ide rýchlejšie.od pondelka pridám aj bicyklovanie.

barelka

usko: hej, ja som na tom podobne, sice o maalinko menej kil, ale som aj o dost nizsia, tak je to skoro to iste...

a ako sa dari na tej 90 dnovke? vidis zatial nejake vysledky?

barelka

usko... netusim ako je to v 90 dnovke... ja osobne ju neuznavam... som radsej za stalu zmenu stravovania...

a z akej vahy sa snazis schudnut?

uško

ahojte baby.môžem sa pripojiť?ja som začala 90.dňovku v stredu 13.-dúfam,že šťastný deň.zatiaľ sa držím.dnes mám ovocný deň-super- zvládam to.nemám jasno v tom,že koľko ovocia môžem zjesť.môžete mi to ujasniť?

barelka

no ved to, je to super pocit... :)

ja strasne by som chcela domov stacionarny bicykel alebo orbitrek ale nemam na to peniaze :(

inak myslite ze take tie arabske chleby alebo tortily su zdrave?? asi moc nie ze... to bude ako klasicke pecivo biele ze...