Aky vek podla vas je uz vhodny na prvy sex?

Optimista_dozaista

Spravny cas je, ked uz ti nestaci sa len kukat na ten krupavy zadek tvojho frajera. Ale kazdopadne nie v strnastich.

Optimista_dozaista

nechapem ale prirodu. Chlapi su vraj sexualne najvykonnejsi v sedemnastich. A zeny vedia, co chcu, az po tridsiatke. Vymremeeee.

alz-bee

Ja som o panenstvo prisla par dni pred 16kou a nikdy som to nelutovala. Proste som to chcela, citila som sa na to...a potom som konecne vedela pouzivat tampony :-D

bubina

mam 21 rokov a zacala som v 14tich.. a moja naj kamoska ma tiez 21 a je este panna.... takze si myslim ze spravny vek je vtedy ked si ty sama vnutorne pripravena.... taze tak :)

nestea

podla mna ta 18-tka.. ja mam 19 zacala som v 17 tich .. ale ti co zacinaju moc skoto tj. od 13 tak je to o zvedavosti a nikdy nie z lasky !!! a naozaj ak sa na to citis tak preco nie. vies dobre, a este jkedna vec, kebyze namna priatel tlaci ze chce sex tak by som ho asi nechala.. troska blbe od neho nie?

elenita22

skor by som sa pozerala nato z tej stranky ze sex znamena moznost otehotniet, tym padom na sex je pripraveny clovek vtedy ked je schopny niest mozne nasledky a tiez si treba uvedomit ze nas sexualny partner je viac menej potencialny otec nasho dietata...cize nemyslim si zeby 16 rokov bol vhodny vek na vychovavanie dietata (cest vynimkam)