Ako vyvolať menštráciu?

Príspevok v téme: Ako vyvolať menštráciu?
pusaaaa

Mám taký problém, že som "to" dostala len raz začiatkom januára tohto roku, a odvtedy vôbec. Viem, že v mojom veku (14) sú nepravidelnosti normálne. Písala som cez net aj gynekologičke a tá odpísala, že je to úplne normálne horšie by bolo že keby som to dostávala často. Ten prvý krát i to trvalo hádam aj 10 dní a prvých 5 dní zo mňa doslova lialo. Môže to preto tak dlho meškať? Nepoznáte niake prírodné prostriedkky na vyvolanie? Chémiu pchať do seba nechcem. Počula som o žĺtku, ale surový obsahuje veľa chroboplodných zarodkov, tak radšej nie. Neviete? :(

pusaaa

to sa mne nedá, a prosim nezačínaj s tým že sa treba uvolnit atď. ja som už skúšala všetko možné všetky značky ale jednoducho sa mi to nedá.... a čítala som že veĺa babám sa to dalo len po 1 sexe... asi budem tiež tá neštastica... ale unzávam tampóny musia byť oveľa lepšie:(

pusaaaaa

no takže dneska som to konečne dostala..... takžee som normálna:) až sa teším... ale zachvílu ma to prejde, keď ma vložka začne strašne hriať v týchto hor=učavách

usiko

pusaaaa. no, je to normale a treba pockat, kym sa ti vsetko tam dolu uplne dovyvija do dospeleho stadia.....ja som zacala mat pravidelny menzes ked som mala 28 rokov, sice po 11 rocnom brani HAK /prave kvoli nepravidelnostiam/ ale spravilo sa to...osobne si mysli, ze by sa to bolo spravilo aj bez HAK....

sivka

čaj z alchemilky obyčajnej upravuje cyklus, ale určite by si mala ísť za gynekológom, lebo to "meškanie" je už veľmi dlhé nepravidelnosti sa myslia skôr + - pár dní, možno týždňov, ale nie mesiace... neviem, či je to fakt "normálne" ako ti napísala gynekologička... radšej sa choď opýtať a vyšetriť osobne.