FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Skusenost s kozmetikou Bioderma?

Téma je iba pre registrovaných

Do témy môžu prispievať iba registrovaní a prihlásení návštevníci.

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Skusenost s kozmetikou Bioderma?" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Krása
    otazocka00715.04.09 14:39??.??.79.180

ahojte.chcela by som zacat pouzivat tuto kozmetiku,pretoze mam vyrazky (len na čele)...celkovo som pocula ze tato znacka je naozaj dobra vsak za taku cenu....ale chcela by som vediet aj vasu skusenost a ci by ste mi odporucili nejaky konkretny vyrobok z tejto znacky na to čelo....dakujem za rady:)

• Lenka Mozolova14.05.12 17:00??.??.32.68

Chcem upozorniť na predaj neoficialnych vyrobkov na niektorych eshopoch.

• danielaaa08.05.12 18:43??.??.201.1

Ak by mal niekto zaujem o krem AKN, mam na predaj, je novy, nepouzivany, dam ho za dobru cenu, kontaktujte ma daniela106@centrum.sk

• Lenka72708.05.12 16:30??.??.197.21

Kozmetiku BIODERMA je vyborna!!!

Nakupujem ju pravidelne, v minulosti v lekarni, problem ale bol ak som sa nevedela dostat k akcii kvoli vypredajom. Teraz nakupujem na www.bioderma-sk.sk kde maju stale prebiehajuce akcie.

• Kikes02.06.11 23:46??.??.58.243

ja používam už pol roka pleťovú vodu na mastnú pleť..ale, keď som dnes prišla ku kozmetičke mi povedala, že by som to mala vysadiť.. ale podľa mňa mi pomáha.. nechcem sa vidieť, keby ju nepoužívam :O.. keďže som teoreticky v puberte.. (mám 17).. len ešte AKN chcem.. inak super :).. a tá cena sa dá prežiť :)

• jajkafr21.03.11 10:44??.??.253.172

moje skúsenosti s Biodermou sú super... je drahá ale dobrá... keďže mám veľmi citlivú pleť a zreagujem takmer na všetko používam Biodermia Senzibio rich

• michaela2321.03.11 10:34??.??.237.97

Bioderma pouziva na oznacovanie vyrobkou rady Sebium skratky MAT, AKN a AI. Na problematicku plet odporucam jednoznacne radu AKN, ktora ma viac liecive ucinky ako kozmeticke. Problem je cena, ale daju sa zohnat vzorky, alebo nakupit na internete.

eliek.sk

• michaela2321.03.11 10:32??.??.237.97

Bioderma pouziva na oznacovanie vyrobkou rady Sebium skratky MAT, AKN a AI. Na problematicku plet odporucam jednoznacne radu AKN, ktora ma viac liecive ucinky ako kozmeticke. Problem je cena, ale daju sa zohnat vzorky, alebo nakupit na internete.

eliek.sk

• AndyK03.10.10 19:41??.??.217.147

Bioderma je super. Najlepsie na nej je, ze ma take mnozstvo vyrobkov, ze kazdy si z nej vyberie co potrebuje. Ja mam konkretne plet dehydrovanu a Hydrabio je uplne perfektne, nedrazdi, nie je mastne..kamaratka ma skor mastnu plet a Sebium je pre nu dobre, lebo ju nevysusuje prilis ale dostatocne na to, aby sa uz neleskla.

• LUKAS528307.08.10 22:31??.??.118.62

Zdravim, moje meno je Lukáš, a mam 22rokov a pred štyrmi rokmi som zacal pouzivat kozmetiku SENSIBIO z Biodermy a musim povedat ze je dobra aj ked draha. Moj problem zacal pred 4rokmi ked som prisiel k dermatovenerologicke s rozpalenou tvarou, moja tvar bola cela cervena hlavne oblasti lic mal som ich totalne rozpalene a dost cervene a moja kozna mi odporucila SENSIBIO AR, SENSIBIO H2O, tonovaci krem SF50faktor a este dva kremy a to trixera krem a pletovy krem Excipial. A neskor som zacal pouzivat SENSIBIO FORTE a dodnes to pouzivam a plet sa mi zacina zlepsovat a nieje vobec uz taka rozpalena zacina mi vybledovat sem tam sa objavi cerven ale len zriedka hlavne ked sa zapotim a je teplo ale to je bezna reakcia ale nieje to az take strasne ako kedysi. SENSIBIO AR som pouzival rok a potom mi zmenila kozna SENSIBIO FORTE a to pouzivam dodnes, vobec nelutujem davat peniaze na tuto kozmetiku ked pomaha a zacina sa mi plet postupne upravovat a vylepsovat ale kozna povedala ze to bude dlhsie trvat len mat nato obrovsku trpezlivost. Verim ze raz bioderma svoje produkty bude davat aj na lekarsky predpis mohlo by to byt aby poistovna preplatila nieco ale zatial nic. Teraz sa oplatia akcie na kremy ze napr. 1plus1zdarma. Kto ma problemy s pletou podobne ako a nech mi napise na e-mail: lukas5283@azet.sk a mozme pokecat. Majte sa

• Krevetka81008.06.10 18:11??.??.237.204

ja používam peeling z rady pre mastnú pleť a môžem potvrdiť že je naozaj super:)v jednom príspevku na tomto fóre som jednej babenke opísala konkrétnejšie tento peeling a používam aj krémik z tejto rady na zmatnenie a tiež je super:)hlavne kvôli svojej konzistencii-stačí maličké množstvo na celu tvár a perfektne sa rozotiera...:)

• opalka08.06.10 13:52??.??.234.234

skusenosti s biodermou: VYBORNE

pouzivam pletovu vodu, denny krem, teraz v lete tonovaci krem s of 50, peeling je uzasny

vsetko mam na mastnejsiu a problematicku plet a som maximalne spokojna, pouzivam to uz dva roky

• Iveta Michael08.06.10 13:50??.??.9.79

simka,ako komu...ale ja by som dala prenosť La Roche...

• ich08.06.10 13:42??.??.232.64

kaciatko,

rad sebium celkovo je na problematicku aknoznu plet.

krem MAT je urceny na zmatnenie pleti, ked sa velmi lesknes.

krem AKN je urceny vyslovene na akne a vyrazky.

krem AI je koncentrat na vyrazky, odporuca sa ho nanasat lokalne, len na postihnute miesta a najlepsie v noci.

potom maju z tejto rady este hydratacny krem, je na problematicku, ale dehydrovanu plet. a tiez maju krem PORE REFINER, na stahovanie porov. plus este tonovaci.

ja osobne kombinujem dve rady, a to cervenu sensibio a modru hydrabio. je to fantasticke. kremy z cervenej rady moze tie zakladne pouzivat ktokolvek a hydratacna rada mi velmi vyhovuje.

• Vladimir :)29.05.10 21:17??.??.90.132

Kozmetiku Bioderma - rad Sébium používam asi rok a som rád, že po "drogériových superzlepšovákoch" som objavil konečne kozmetiku, ktorá pomohla mojej pokožke. Okrem Pore Refiner a tónovacieho krému používam všetky produkty a vyhovujú mi. Ráno pleť očistím sébium H2O a nanesiem zmatňujúci gélový krém. Ak práve natáčam, použijem aj make-up. Ten potom večer veľmi ľahko zmyje Sébium Gel Moussant. Pleť zanechá naozaj odmastenú a mierne stiahnutú, čo veľmi pomáha vysušovaniu drobných vyrážok. Pred spaním použijem opäť Sébium H2O a nanesiem Sébium AKN - to ti je naozaj super vecička. Ráno sa prebudíte s ozdravenou rozžiarenou pleťou bez akéhokoľvek lesku, vyrážky výrazne ustupujú. Ak sa predsalen nejaká tá väčšia vytvorí, použijem Sébium AI (netreba to preháňať, lebo môže začať mokvať) a v priebehu 1-3 dní zmizne. Odporúčam.-)

• gogo_inka16.05.10 14:32??.??.6.67

co je najlepsie na flaky po akne ? som zufala

• papaja16.05.10 14:18??.??.129.48

ja som tiez veeeeeeeeelmi spokojna,miesto gelu som si kupila to mydlo za 6 eur,navyse mali este akciu 15perc.zlavy v lekarni,je supeeeeer,len odporucam umyvat sa nim tak max.dvakrat za tyzden,inak velmi vysusi,tiez mam pore refiner a ten je super pod make up lebo zmatni a nelesknem sa ,chystam sa dokupit dalsie veci lebo ako tu uz niekto pisal neda sa to porovnat z kozmetikou z drogerie a aj ta cena je sice vyssia ale mydlo vydrzi urcite aj polroka,ten definer minim.tri mesiace takze to sa da a najma nikdy som nemala taku super plet a to mam uz 26r

• kaciatko_715.05.10 23:21??.??.223.162

pridavam aj stranky:

www.bioderma.com

www.bioderma.com

• kaciatko_715.05.10 23:21??.??.223.162

pridavam aj stranky:

www.bioderma.com

www.bioderma.com

• kaciatko_715.05.10 23:18??.??.223.162

ked som videla viac pozitivnych reakcii na kozmetiku Bioderma, kukla som na radu pre zmiesany a mastny typ pleti - sebium... viem ze na cistenie pleti je dobry gel moussant alebo len pletova voda... ale co krem? maju ich tam viac a ja neviem presne, ktore su skor na akne a ktore na zmiesany typ pleti, ktory mam ja - cize len upchate pory a obcasne nejaka vyrazka, ktorych nie je vela a neobjavuju sa vobec casto, klasicka t-zona... ktory by ste poradili...

Sebium AI

Sebium AKN

Sebium MAT?

A je Sebium Pore Refiner dobre aplikovat len lokalne alebo je dobry aj na celu tvar?

Tiez som si vsimla ze na zmiesany typ pleti su dobre aj vyrobky z rady Hydrabio, cize na hydrataciu pokozky... chcem vediet ci sa najde niekto, kto kombinuje vyrobky - na cistenie pleti: rada Sebium, na hydrataciu pleti - krem z rady Hydrabio... dakujem za reakcie

• Zyrriel12.05.10 13:38??.??.22.128

Ja tiez pouzivam AKN od biodermy, bolo to aj dost drahe (15 evri za 30 ml), ale hned, ako si ho nanesiem, mam na dotyk ovela prijemnejsiu plet a celkovo mam pocit, ze sa mi tak netvoria vyrazky ako predtym. Podla mna to vsak zazraky samo o sebe nerobi, dolezite su aj pravidelne cistenia u koznej (teda aspon mne to vyrazne pomohlo.) Celkovo viac doverujem takymto drahsim kremom z lekarne, v porovnani s tymi smejdkami z drogerie maju neporovnatelne lepsie ucinky.

Téma je iba pre registrovaných

Do témy môžu prispievať iba registrovaní a prihlásení návštevníci.

Inzercia

30% zľava na ošetrenie pletu kyselinou hyalurónovou prístrojom Vital Injector.

30% zľava na ošetrenie pletu kyselinou hyalurónovou prístrojom Vital Injector.

Procedúry pre omladenie pleti s wallet zľavou 30%.

Hotelio.sk - Last-minute pobyty v najlepších slovenských hoteloch

Hotelio.sk - Last-minute pobyty v najlepších slovenských hoteloch

Výhodné pobytové balíky - Viac ako 160 ponúk - Garancia spokojnosti

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

^ Späť na vrch