Skusenost s kozmetikou Bioderma?

opalka

skusenosti s biodermou: VYBORNE

pouzivam pletovu vodu, denny krem, teraz v lete tonovaci krem s of 50, peeling je uzasny

vsetko mam na mastnejsiu a problematicku plet a som maximalne spokojna, pouzivam to uz dva roky

ich

kaciatko,
rad sebium celkovo je na problematicku aknoznu plet.
krem MAT je urceny na zmatnenie pleti, ked sa velmi lesknes.
krem AKN je urceny vyslovene na akne a vyrazky.
krem AI je koncentrat na vyrazky, odporuca sa ho nanasat lokalne, len na postihnute miesta a najlepsie v noci.
potom maju z tejto rady este hydratacny krem, je na problematicku, ale dehydrovanu plet. a tiez maju krem PORE REFINER, na stahovanie porov. plus este tonovaci.
ja osobne kombinujem dve rady, a to cervenu sensibio a modru hydrabio. je to fantasticke. kremy z cervenej rady moze tie zakladne pouzivat ktokolvek a hydratacna rada mi velmi vyhovuje.

Vladimir :)

Kozmetiku Bioderma - rad Sébium používam asi rok a som rád, že po "drogériových superzlepšovákoch" som objavil konečne kozmetiku, ktorá pomohla mojej pokožke. Okrem Pore Refiner a tónovacieho krému používam všetky produkty a vyhovujú mi. Ráno pleť očistím sébium H2O a nanesiem zmatňujúci gélový krém. Ak práve natáčam, použijem aj make-up. Ten potom večer veľmi ľahko zmyje Sébium Gel Moussant. Pleť zanechá naozaj odmastenú a mierne stiahnutú, čo veľmi pomáha vysušovaniu drobných vyrážok. Pred spaním použijem opäť Sébium H2O a nanesiem Sébium AKN - to ti je naozaj super vecička. Ráno sa prebudíte s ozdravenou rozžiarenou pleťou bez akéhokoľvek lesku, vyrážky výrazne ustupujú. Ak sa predsalen nejaká tá väčšia vytvorí, použijem Sébium AI (netreba to preháňať, lebo môže začať mokvať) a v priebehu 1-3 dní zmizne. Odporúčam.-)

papaja

ja som tiez veeeeeeeeelmi spokojna,miesto gelu som si kupila to mydlo za 6 eur,navyse mali este akciu 15perc.zlavy v lekarni,je supeeeeer,len odporucam umyvat sa nim tak max.dvakrat za tyzden,inak velmi vysusi,tiez mam pore refiner a ten je super pod make up lebo zmatni a nelesknem sa ,chystam sa dokupit dalsie veci lebo ako tu uz niekto pisal neda sa to porovnat z kozmetikou z drogerie a aj ta cena je sice vyssia ale mydlo vydrzi urcite aj polroka,ten definer minim.tri mesiace takze to sa da a najma nikdy som nemala taku super plet a to mam uz 26r

kaciatko_7

ked som videla viac pozitivnych reakcii na kozmetiku Bioderma, kukla som na radu pre zmiesany a mastny typ pleti - sebium... viem ze na cistenie pleti je dobry gel moussant alebo len pletova voda... ale co krem? maju ich tam viac a ja neviem presne, ktore su skor na akne a ktore na zmiesany typ pleti, ktory mam ja - cize len upchate pory a obcasne nejaka vyrazka, ktorych nie je vela a neobjavuju sa vobec casto, klasicka t-zona... ktory by ste poradili...
Sebium AI
Sebium AKN
Sebium MAT?
A je Sebium Pore Refiner dobre aplikovat len lokalne alebo je dobry aj na celu tvar?
Tiez som si vsimla ze na zmiesany typ pleti su dobre aj vyrobky z rady Hydrabio, cize na hydrataciu pokozky... chcem vediet ci sa najde niekto, kto kombinuje vyrobky - na cistenie pleti: rada Sebium, na hydrataciu pleti - krem z rady Hydrabio... dakujem za reakcie

Zyrriel

Ja tiez pouzivam AKN od biodermy, bolo to aj dost drahe (15 evri za 30 ml), ale hned, ako si ho nanesiem, mam na dotyk ovela prijemnejsiu plet a celkovo mam pocit, ze sa mi tak netvoria vyrazky ako predtym. Podla mna to vsak zazraky samo o sebe nerobi, dolezite su aj pravidelne cistenia u koznej (teda aspon mne to vyrazne pomohlo.) Celkovo viac doverujem takymto drahsim kremom z lekarne, v porovnani s tymi smejdkami z drogerie maju neporovnatelne lepsie ucinky.