Kolko priestoru potrebuje muz?

Príspevok v téme: Kolko priestoru potrebuje muz?
sabrina

prosim vas som v takej zvlastnej situacii..vysla som zo 6rocneho vztahu kde posledne 4roky som s partnerom travila kazdy den,vedela som presne kde je,co robi,cely ten cas,okrem prace samozrejme,boli sme ako dvojicky,takmer vsade chodili spolu no a teraz som spoznala noveho a zistujem ze ten moj bol asi specialny..tento novy potrebuje dost slobody a mne sa to nepaci,nedokazem si na to zvyknut,vadi mi ked namiesto toho aby bol so mnou ide na pivo na cely vecer ked jeho kamosov ani nepoznam a on sa s nimi vzdy opije,proste moj byvaly nepil ani nefajcil a teraz toto..ako sa s tym vyrovnat?Som divna????

sob rudolf

Koľko priestoru? Toľko koľko žena, ale na iných miestach. Muž nie je domáce zviera a ak sa tak správa, čosi je v neporiadku.

aronka

ahoj.v ziadnom pripade nie si divna..je to o tom ze si bola zvyknuta na takyto sposob partnestrva byt stale spolu...poznam chalana ktory toez s babou dokazal byt aj 8 hodin vkuse denne...ale zase moj chalan je tiez taky ako tvoj sucastny potrebuje aj svoj priestor a nie byt stale zaveseny na mne...musim priznat ze niekedy to aj mne vadi ze ide s kamosmi ale zase na druhej strane mi to niekedy aj vyhovuje ked tiez nemam az tak naladu byt s nim, ale podotykam ze ho mam velmi rada len niekedy potrebujem byt byd sama alebo s kamoskami...takze je to na tebe ci si na to zvyknes a zase mozno casom ako sa budete stale viac zblizovat dospejete k tomu ze budete spolu skoro stale.....