Rakovina semenikov - objasnenie

Príspevok v téme: Rakovina semenikov - objasnenie
Pepek

takže ako som si cital diskusiu v predchadzajucej teme je to dost neprehladne tak som zalozil novu. V miesku som si nahmatal zopar guliciek (nie vsak na vajicku) neviem o čo ide je to len na lavej strane, ale ako som sa dozvedel po kuskoch z inych tem, nejedna sa o nic nebezpecne. Su to teda nadsemeniky alebo co konkretne dakujem.

Ivan22

llek, keby ho trebalo odstranit, existuje nejaka nahrada? koli tomu aby to bolo symetricke nech to vyzera prirodzene. a co je dolezitejsie, s plodnostou sa mozem rozlucit? pretoze si neviem predstavit ze by som nemal dieta

if

Ja by som tu par ludom nafackala ze sa boja ist doktorovi lebo co ked to je... co je to jeden den u lekara oproti tym dalsim v neistote?! a co je to jedna liecba(ked uz) v porovnani s celym zivotom?!
A nakoniec to aj tak castokrat nic vazne neni tak chodte k tomu doktorovi nech sa vam ulavi, pardon ze som taka zla verim ze sa bojite ale myslim ze to je jedine racionalne riesenie. Good luck!

llek

Ivan, nikto z nas tvoj semennik nevidi a cez internet nemoze ani vysetrit. Ak je skutocne vacsi a podla toho co uvadzas asi skutocne vacsi je, tak chod k lekarovi. Nemusi to by nador, su aj ine priciny zvacsenia semennika. Ak mas strach, ze je to nador, tak len pre tvoju informaciu, nadory semennikov patria k tym naozaj vyliecitelnym, ale treba to vcas zistit. Cast pacientov prichadza s pokrocilym ochorenim aj preto, lebo sa spravaju ako ty, vedia, ze semennik je velky a ze nieco nie je v poriadku, ale zo strachu nejdu k lekarovi a su to zvacsa mladi muzi.

Ivan22

Dobry den. Rad by som sa informoval o nadore semennika. Pravy semennik mam vacsi ako lavy, je ovela tazsi. Jeho velkost je podla mna velka. (asi tak do dlane). Hrcka na nom nie je ale je velke co ma znepokojuje. K lekarovi sa bojim ist lebo sa bojim ze to je nador a treba odstranit semennik. Prosim vas, informujte ma. Za odpoved vam velmi pekne dakujem.

Lucia Lucka

ahojte chlapci, chcem sa vas opytat, priatel ma na semeniku take dve malicke biele hrcky,akoby podkozny tuk, posielm ho k lekarovi uz dost dlho, ale on nechce...co by ste mi poradili...???

F.anto.m

Dobry den.neviem co to je ale na lavej strane semenika som si nasiel taku doz hmatatelnu hrcku .bojim sa ze ci to neni nador.budte taky dobry a informujete ma ohladu mojho problemu dopredu vam velmi pekne dakujem