Taky menši problem

demitry

dnes poobede mi priatelka volala že jej test nevyšiel môže sa stať že ten prvý test bol neja zlý ?alebo jemožnost že je stále tehotná

_Marek

no co teraz?jednu po hube ti dat asi na zaciatok.
a pre pokracovanie urcite ako baby vravia ist ku gynekologicke aby si to priatelka utvrdila ze je to naozaj pravda.a potom za rodicmi.

byt tak tvoj otec tak ...

Annjee

nie som si ista,ci je to mensi problem....ved ste este len deti a tie budu mat dalsie deti....no nebudem vas sudit,kazdy si je strojcom svojho stastia....len by ste sa urcite mali porozpravat s rodicmi,lebo inak sa to vyriesit neda,lebo nie ste plnoleti.....radila by som tvojej priatelke ist ku gynekologicke,aby ste si boli isti....uz ma 15,takze to nie je trestne{nieco pozitivne}...ine ti neporadim

kuki

Menši problem?!to je tak ked sa deti hraju na dospelych...a nevedia znašat nasledky svojho konania...teraz budu mat deti deti...
Určite ist za rodičmi a poradit sa aby ste nespravili kravinu kt. budete lutovat cely život...predsa su skusenejší a budu vam chciet pomoc aj ked to pre nich bude pochopitelne šok

leerka

tak mate dve moznosti , bud si dieta nechat alebo ist na potrat.... je to len vase rozhodnutie... hlavne sa o tom porozpraajte s vasimi rodicmi, lebo ak sa rozhodnete, nechaj si ho, tak vam budu musiet pomoct.... no a uz navstivila aj gynekologicku, alebo si robila len test?

jully

velmi vystizne nazvanie temy :) nuz, najkor treba rozmyslat, pouzivat ochranu, nech si urobi este raz test a navstivi gynekologa, uz sa nic neda robit, budete mat babo, tak sa teste :) neviem naco tu vobec ludia pisu taketo temy, bud si nechat babo alebo potrat, ina moznost nie je..ked sa mate radi, zvladnete to :) ale v 15 dieta, no to je dost zle, kto sa o neho postara..treba pouzivat hlavu aj pred sexom!!!