Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vzťah - starsia zena a mladsi muz

Príspevok v téme: Vzťah - starsia zena a mladsi muz
teresa21

Ahojte.Chcle by som vediet nazor, ci podla vas dokaze vydrzat vztah kde je zena starsia od muza...Ak ano, aky je podla vas amximalny rodziel medzi nimi aby to klapalo...Konkretny priklad: ona ma o tri roky ako on..on 25 a ona 28..lebo mne sa to nezda velmi realne..(Kedze on mal vztahy uz so starsimi ale nikdy mu nevydrzali)...vacsina zien nechce maldiseho ale skor starsieho..co si o tom ymslite vy?

ruzicka7

Čítala som príspevky o vzťahoch mladší muž, staršia žena. Žiadny vzťah nie je zárukou, že vydrží celý život. Sú skúsenosti dobré, aj zlé. V každom prípade je to riziko vôbec začať takýto vzťah. Ale bez toho, aby sa to neskúsilo to fungovať nebude. Ak má niekto z Vás skúsenosti, napíšte.

zena-janka66

reagujem na tento prispevok, mam 50 a vobec nemam chut prestat zit)) som zena co chce zit a vek v mojom pripade je len cislo )) vzdy som sa na tom smiala ze keci)) som si tu precitala niektore prispevky,, a smiala som sa na tom, pacia sa mi mladsi muzi lebo tí starsi v mojom veku su suchari)) nie je s nimi zabava a vsetko vidia iba sedo az cierno, co sa tyka či moze fungovat mladsi - starsia,, moze ,,,, mala som takyto vztah 8 rokov a bolo to fajn)))viete problem je v tom ze ludia su neuprimní, a klamu seba samych

a_dr1a

Tri roky su nic. V pohode
A dnes je vek tazko niekedy odhadnut. Tak u zien ako aj u muzov. Hlavne, ak muz ma bradu ai. Tam je jedine "riziko" a to, ak on chce dieta a ona uz nie, bud nechce ci uz nemoze ai. Mala som vzdy mladsich priatelov, partnerov. Vekovy rozdiel radsej neuvediem. Ale ziadne problemy neboli, skor naopak

jurajo

No, možem napísať svoju skusenosť nastupil som do páce zhruba v 21 rokoch dnes mám 23, bola tam jedna dáma ktorá mala neuveriteľný sexepíl, a to hlavne koli tomu že mala vačšinou dobru náladu a užasne sa dokázala usmievať, mala v tej dobe okolo 39-40 rokov a rovnako tak sexi menšiu figuru.
Po zhruba pol roku si ma začala viac všímať, nakoľko som jej v robote pomáhal a v zopár veciach som nesklamal jej doveru tým že by som vytáral určité veci o nej a začala viac okolo mňa chodiť, aj sa takým zvodným pohľadom na mňa v tej dobe dosť často dívala, hladila sa po krku, prehrabávala vo vlasoch, nenápadne sa ma jemne dotkla a to všetko takým sposobom že to vo mne neuveriteľne vrelo že by som na ňu skočil priamo.
Stále som si predstavoval, ako ju zavolám do jednej miestnosti kde vačšinou nikto nechodí a tam to na ňu vybalím, alebo ju tam bez vysvetľovania pritlačímo stenu a dám jej taku pusu aku ešte nezažila.
Neviem, prečo ale neoslovil som ju, teda komunikovať sme spolu komunikovali normálne ale nie o takýchto veciach, s najvačšou pravdepodobnosťou preto že som sa bál jej o tom povedať hoci som mal všetky náznaky toho že po mne ide.
Ja už som sa zo svojej chyby poučil a nemienim ju opakovať.
Samozrejme že toto všetko bolo sexuálne napatie.
Nech prechádzam, akékoľvek inzeráty a stránky tak tam žiadna taká zrelšia žena ktorá by mala záujem o mladšieho nieje. Neviem, su niekde nejaké inzeráty v ktorých by zrelšia žena mala záujem o mladšieho? Alebo kde sa s nimi dá stretnuť? Pričom ťa neodpíšu hneď na začiatku preto že si príliš mladý. Áno som mladý ale charakterovo, som starší.

Maca 42

Nedá mi aby som aj ja nedala moju skúsenosť. Tak som vydatá 25 rokov a mám 42 rokov. Pred 4 mesiacmi som nastúpila do novej práce. Tam som sa hneď zoznámila s jedným mladým mužom , má 23 rokov. Dal mi svoje telefóne číslo nakoľko chodí do posilňovne a ja tiež, chcel ma zavolať aby sme spolu šli na jedno cvičenie. Začali sme si písať až to vyvrcholilo k tomu, že sme sa stretli a skončilo to sexom. On má priateľku, ja manžela. Viem že je to divné, ale brala som to ako flirt a začali sme sa stretávať častejšie. Je medzy nami rozdiel 19 rokov, no zaľúbila som sa doňho a oň domňa. Neviem ako to bude pokračovať, no užívam si každú chvíľku čo sme spolu . Nesúďte ma za to, ja som takéto niečo nemohla tiež pochopiť ale až to niekto zažije tak pochopí o čom tu píšem.

jesieee

ja mam s mladsim velmi zlu skusenost, on chcel dieta u mna to uz nieislo, cely cas mi daval najavo, ze len mlada ma cenu ,lebo je plodna, inak vztah neudrzi celkom nic len decko, otoceny bol za kazdou mladsou a vychudnutou co sme stretli, a este sa cudoval,ze sa mi to nepacilo,, takze si myslim, ze zena ma byt mladsia , nakolko skoro kazdy chlap chce mladu, u nas bol rozdiel 7 rokov a bolo to cele zle, vdaka nemu som sa stala nestastnou a nieistou, sebavedomie uplne na nule, vzal mi akukolvek nadej, ze aj zena po 40tke ma sancu este na vztah a lasku

M.E

Pozor...pozor.. ked muz este ma len 39rokov..a jeho dama ma uz 50rokov..jeto konic..on este aktivny. A ona uz zacne byt chladna...mam to doma...a kvoli deti mysim vydrzat hubu...1x sex kazde 5 mesiacov..a to ked jej pride chut...muz ma byt starsej maxim do 5 rokov..alebo rovnako vek...

Rachel36a

3rocny rozdiel nevidim ako ziaden problem, poznam kopu takych parov...ja patrim k tym kde je ten rozdiel az 9 rokov...zo zaciatku som sa takeho vztahu bala, ale uz sme spolu 7 rokov, polovicu toho casu sme manzelia a vsetko v pohode...lepsi vztah som nemala...a este mame aj 10 mesacneho chrustika...takze pri 3 rocnom rozdiele nevidim dovod ak sa lubia preco by to nemalo klapat

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vzťah - starsia zena a mladsi muz - Fórum - ZDRAVIE.sk