KOZMETICKE STETCE

sweetbunny

Ja si stetec na makeup umyvam so zihlvovym samponom.. dam si trosku do navlhcenej dlane sampon , a potom v nom dobre vyumyvam ten stetec .. ale predtym ho este oplachnem v teplej vode.. no a potom ho necham volne vyschnut na uteraciku.. aka konzistencia makeupu , je najlepsia na problematicku plet??aj by som nepouzivala makeup ale do skoly musim.. mam 15.. ja som uz fakt zufala.. snazim sa starat o PLET. ale nepomaha mi to .. lutujem ze som raz bola u koznej .. celu tvar mi dodrbala.. a vyhodila som u nej nehorazne prachy..nenatieram na seba vseliake hovadiny z drogerky.. NENI TU NEJAKY ODBORNIK ?? KTORY BY MI VEDEL POMOCT?? dokonca sa aj snazim cistit z vnutra ale nejako to nepomaha..

tinulik24

ale mám ešte inú otázočku - mám takú lufovú hubku (taká žltá pórovitá) na čistenie pleti, a neviem ako by som očistila tú. Ona nie je nejak výrazne špinavá, je skôr trochu zájdená. Neviete niekto poradiť?? ďakujem

tinulik24

ja ho tiež čistím šamponom - normálne tým ktorým si aj vlasy umývam. Napením, opláchnem a nechám usušiť... a vždy je ako nový...

madison

to predsa nevadi ze nevies po anglicky .. staci pozerat..pouzijes.. jemny sampon .. napr.. detsky sampon..potom to nasledne ako to ona robi v tom videu , poumyvas v ruke , oplachnes vlaznou vodou , a polozis na uterak ... nechas to tam tak volne uschnut, a stetec je cisty , a znova pouzitelny.

lea

madison,no som si to pozrela,len hacik je v tom ze je to po anglicky a ja neovladam anglictinu :((stetce co mam niesu znackove,ale robia mi taku istu sluzby ako znackove.stetce mam rozne,asi 12 ich mam,roznych velkosti...