BOJIM SA BOZKU

jajka001_

ja tiez prvykrat v 15..a bolo to strasne, hnus...ja som ho totiz nelubila, len mala rada ako kamosa, no akoze chodili sme spolu, ale na lasku bolo priskoro...pockaj si na chalana ktorehu budes chciet pobozkat a on teba a vtedy to nebude trapne a ked hej tak to nevadi lebo sa budete lubit

alz-bee

ja som sa prvykrat bozkavala v 14ich a tiez som to najprv vobec nevedela. Snazila som sa hybat ustami ako rybicka..ale to sa proste neda opisat, ze ako sa treba bozkavat. Clovek nato postupne pride, co sa mu paci...a je to take iste, ako v sexe. tiez si nemusia dvaja v tom rozumiet...Ale bozkavanie je cosi uzasne, je to zaklad predohry a ked prides na tu techniku, tak si to budes uzivat,ver mi:) chce to len cas...ved aj plavat, aj bicyklovat si sa nevedela hned na prvykrat:))

sherry22

Ja som svoj bozk ani necakala, stala som vedla neho a on si ma pritiahol k sebe a pobozkal. Potom sme sa uz len bozkavali, lebo sa nam to velmi pacilo.

livinka158

Ja som takto utiekla v 13nastich a preto sa skoncil moj vztah....hh taze som to prezila :) ja mam teraz nadejneho priatela a on aj vie ze som to nikdy neskusala...myslim ze on by mal pochopenie ale bojim sa ze ak sa nahodou budeme bozkavat budem to robit zle a sa budem citit trapne :(

zuzana175

ja som sa tiez prvykrat bozkavala v 15..no teda bol to moj prvy pokus a ten som tiez dokaslala..odtiahla som sa a asi som aj usla:) potom som sa mu to snazila vysvetlit,ze som to este nerobila a on ako posledny chudak sa uz ani neozyval...takze ked zazijes nieco podobne,tak aspon vies,ze to s nim nema cenu:D drzim palce