otazka pre muzov...

Príspevok v téme: otazka pre muzov...
brunca

Ahojte vsetci slusny muzi na fore.
Preco nechcete spravnu zenu-taku ktora je inteligentna,slusna,verna, zodpovedna,so zmyslom pre rodinu, zaroven pekna a nehlada v zivote ziadne vzrusenie ale pokojny zivot vo dvojici? Preco si neustale musite vyberat take,ktore vas len podvazdaju,klamu a nevedia vas ocenit? Preco sa bojite velkych citov a zacnete pred nimi cuvat, hoci po nich tuzite?
Bola by som rada keby mi to pomohli ozrejmit najma muzi ale ocenim akykolvek prispevok. Dakujem.

brunca

pre slusny muz-akoze sme to nevyriesili,dostal si jasnu odpoved od vacsiny zien ze vobec netuzime po drsnakoch-co to vlastne je? drsnak? podla mna je to len vo vyzore-a to sa vzdy da... niekedy staci aj menej gelu na vlasy chlapci...:-)

brunca

pre john33-no to by si sa cudoval, nie kazdy muz dokaze prejavit svoje city ani pocuvat druhych.
tak jasne musi mat kusok zdraveho sebavedomia,ale zas nie moc-takych frajerov co vsade boli vsetko vedia a vsetko chcu nemozem ani citit-co na tom akoze ma byt sexi? co nas na tom ma pritahovat?skor naopak-dost odradza.no humor tiez to je jasne.a sila? ved to je znak kazdeho muza-zas nie preboha nejaky nadupany svalovec-brrrr ale tieto tri vlastnosti,alebo co, su az na druhom mieste.

brunca

pre slusny muz- vsak pekna? snazim sa vyriesit velku zahadu.tu tvoju sme vcera vyriesili.tak dufam ze sa podari vyriesit aj tu moju,nejak.

john33

Nie,je to pekna predstava.Ale,bohuzial,casto ti muzi,ktorym nejde len o sex,ktori su taki,akych hladas,zostavaju bud sami alebo sa tak sklamu,ze uz dalej nechcu hladat svoje spriaznene duse.Ti drsnaci,ktorych tak odmietas,to maju v tomto ovela jednoduchsie,city ich az tak nezatazuju,a preto ani nebolia.Ale to,co si napisala o svojej predstave o muzovi,ktoreho hladas,je dost abstraktne,myslim,ze temer kazdy muz vie aj prejavit svoje city,vie aj pocuvat toho druheho,nielen seba...A co sebavedomie,sila,humor....Tieto vlastnosti neocakavas?

brunca

este si napisal ze muzi dokazu definovat co pre neho znamena citliva a rodinne zalozena zena. mohol by si mi tu definiciu napisat, mozno by mi to pomohlo. dik

brunca

dakujem za ospravedlnenie ale ludska hlupost ma uz davno nevytaca.
vobec nemam taku predstavu ako si napisal. citlivy muz? - ktory dokaze mat rad aj mna nielen sam seba,ktory dokaze pocuvat aj mna nielen sam seba, na ktoreho sa mozem spolahnut,nehanbi sa prejavit svoje city a dokaze prijat aj tie moje. proste nie je pre mna absolutne dolezita vonkajsia krasa ale vnutorna. len tak na okraj-ja nepotrebujem chodit do restauracii-viem navarit aj sama-urcite nepotrebujem drahe auta ani dary-na toto som nikdy nebola zatazena-praveze si dost dobre uvedomujem,ze prave takymto chlapom ide len o sex a oblukom sa im vyhybam.proste asi chcem muza co si dokaze vazit zenu a berie ju ako plnohodnotneho partnera. to si len vy muzi neustale myslite ze zeny chcu nejakych drsnakov a grazlov.teda ja urcite nie!!! stacil by mi obycajny chlap ktory sa nesprava ako prasa, ma trosku aj rozhlad,dokaze mat rad.to je vse. je to naivna predstava???

john33

Tom,co ti napisal marco,je blbost,a zrejme ani on to tak nemyslel,ako to napisal.V mene muzov sa ti zanho ospravedlnujem.

john33

Neviem,aki boli ti muzi,s ktorymi si si zacalala.Ale je dost mozne,ze tvoja predstava o tom,aky je "citlivy" muz,je trochu ina,ako je realita.Ako ma podla teba vyzerat citlivy muz?Tak ako si to napisala - zviera - cize nejaky suveren,zabavac,ktory ta bude chranit ako bodygard,bude sa o teba starat ako o princeznu,vodit ta do restauracii,vozit vo svojom drahom aute....Alebo su tvoje predstavy ine?Neviem.Muz vie definovat,co pre neho znamena citliva a rodinne zalozena zena.Zeny vsak vecsinou chcu drsnakov,grazlov,ale samozrejme,s cilivou a jemnou dusickou.