Kozmetika Yves Rocher

akinom007

Pouzivam od nich sampony a som spokojna s tymito dvoma velmi:
-odkaz odstránený-
a este zohlavovy momentalne ho neviem najst na stranke.
Skusala som serum na plet a krem-ziaden zazrak
ale este kremy na ruky maju fajn

Defcon

Peta, latka pochadzajuca z prirody je kazda látka, aj kyselina sirova pochadza z prirody aj cyankali pochadza z prirody. Akurat .pokial sa dostane do pripravku, prejde istymi procesmi.....kazdy prvok ktory sa nachadza na zemeguli, vzisiel z prirody.
To je len formulacia na ogabanie oveciek, aby si mysleli, ze kupuju prirodu, tak ako si myslia.
Potom su latky , identicke s prirodnymi látkami, potom su prirodne látky, atd, atd, atd.
Preco podla teba nie su presne zlozenia aj s percentualnymi zastupeniami na vyrobkoch kozmetiky ??? Bo by si zistila, ze kozmetika na prirodnom zaklade ma 90% vody, 9% chemikalii a 1% nejakych prirodnych vytazkov.
Vyrobcovia maju tzv oddelenia PR. Toto oddelenie zistuje co chcu zakaznicky a nasledne upravuje znenie reklam a vyhlaseni.

peta123456

ahoj aliss.. zaujal ma tvoj nazor, kedze pouzivam kozmetiku YR. Niektore veci maju dobre, niektore nie.. chcem sa spytat, aky je rozdiel medzi latkami pochadzajucimi z prirody a prirodnymi latkami, mne to znie rovnako... ale aj mne pride zlozenie zavadzajuce- napr. na obale je napisane, ze 97% zlozenia je prirodneho povodu (teda to asi znamena, zo zoznamu ingrediencii je 97% prirodnych)... ale tie zvysne 3% mozu tvorit aj 90% objemu toho vyrobku.. hadam som to napisala pochopitelne..

Aliss

Vela ludi o mne vie, ze pouzivam cisto prirodnu kozmetiku...a tak, z nevedomosti, mi YR kupuju, lebo si myslia ako ma potesia. Nuz, nejde o prirodnu kozmetiku, len o kozmetiku, ktora obsahuje zlozky pochadzajuce z prirody a to je obrovsky rozdiel. Ked som dostala krem a odlicovacie mlieko, snazila som da dopatrat k zlozkam, k tomu, co tieto vyrobky skutocne obsahuju. Na internete a ani na samotnych vyrobkoch zlozenie nenajdete. Tak som zasla do predajne, kde mi slecna vytiahla akesi papiere a zacala citat. Ako krasne zneju slova - vytazok z bambusu, termalna voda, hodvab, ceresnovy extrakt atd. Lenze pravda je taka, ze toto su len zlozky pochadzajuce z prirody, nie prirodne veci. Vyrobca zavadza, nikde si detailne nemozete prezriet zlozenie, okolo prirody ani len nesli. Za mna obrovske sklamanie a odmietam preto take vyrobky pouzivat. Zbytocne vyhodene peniaze :)

simplyone

Ja som si objednala z Yves Rocher Cielenú starostlivosť proti nedostatkom pleti určenú na vyrážky a čierne bodky. Po mesiaci používania som nepostrehla žiadne vylepšenie alebo čo i len náznak nejakej zmeny. Keďže som bola nespokojná s daným výrobkom, snažila som sa ho reklamovať, no bohužiaľ do dnešného dňa som nedostala žiadnu odpoveď na viacnásobnú snahu reklamácie.

simusaaaaas

Dnes som bola v obchodiku Yves Rocher a teda musim povedat, ze tie vyrobky krasne vonaju, skusala som krem na ruky, vonavku...krasne vsetko vonia.....zaujali ma mejkapy, mate s nimi nejake skusenosti ???

bensona

ja som dostala darček sprchový olej od tejto značky ale teda je super neviem si ho vynachváliť .-odkaz odstránený- na mňa je trochu drahý tak si šetrím.Ale tá vôňa niečo neuveriteľné.

gastanko2016

milujem ich sprchové gély.Teraz si od nich idem objednať nejakú kozmetiku a sprcháče. Moje kamošky sú s Yves Rocher veľmi spokojné, tak dúfam, že budem aj ja.