Ktory parfem je najlepsi?

moncisko

Vikki su to prave parfumy a obsahuju 20 vonnych esencii. Doma uz jeden mam tak viem z vlastnej skusenosti. Som s nim spokojna, pekne vonia a vela mojich znamich sa ma uz pytalo aky to mam parfum a z kade :-)

Vikkii

Tak to maju dobru akciu, musim si pozriet tu ich stranku, este som akosi nato cas nemala ale cez vikend si to uz pozriem :-) A tie parfumy UNIQ su prave? Nevies kolko obsahuju vonnych esencii?

tasunka22

uzasnu sviezu vonu ma parfem od pure elements- velmi odporucam:-) okrem toho, ze skvele vonia a dlho vydrzi tak clovek ma ozaj pocit ze mu doda energie xixixi co sa pri detoch zide.
link odkial ho kupujem ja, v obchodoch som ho este nevidela.
www.bio-kozmetika.sk

lili303

Zatial funguju iba ako e-shop. Nemaju bohuzial nikde predajnu ale od nich si mozes objednat aj vzorkovnicu a zda sa mi ze k nej dostanes zadarmo jeden parfem. :-)

moncisko

Od nich mam uz aj ja jeden parfem. Bala som sa ked som si prvy krat od nich objednala vonavku ze aka bude ale nakoniec som bola milo prekvapena a uz sa tesim ked si budem objednavat dalsiu :-)

lili303

Tak teraz ani v parfumerii nemas zaruku ze su neni tie vonavky fejk.. len tazko sa to da rozoznat.. Ja si uz dlhsiu dobu objednavam z jednej stranky a zatial som spokojna, a to som si objednavala vonavku na zaklade vzorkovnice ktoru mi kamaratka pozicala..

haluza

nikdy nenakupuj parfemy cez e-shopy, hlavne ked nevies o aku vonu sa jedna pretoze netove obchody (na slovensku vacsina) ti poslu len obycajny fejk-napodobeninu /ak ti niekto tvrdi ze nie never tomu/
tiez na svk jedina parfumeria kde kupis original je asi len marionnaud

IvanaIva

Vsak normalne sa jej spytaj aka sa jej teraz paci, ze ty si pozerala tuto ze tebe sa ta paci, co na nu hovori a tak:-) a tiez uprednostnujem objednavanie cez internet, je to pre mna jednoduchsie a rychlejsie, ja uz mam overenu stranku z ktorej objednavam :-)