35 rokov a sex ako v 80tke

Príspevok v téme: 35 rokov a sex ako v 80tke
abcde

Ludia, toto je tema skor pre starsich, tak neviem, ci som trafila do spravneho fora :)
pozname sa od 16, 13 rokov sme manzelia, mame obaja 35. Uz asi 3 roky nemame sex. No, aby som neklamala, za tie tri roky bol asi 7x, z toho 4x na dovolenke.
Mame sa radi, to som si ista aj z jeho strany. Ked ideme okolo seba, casto si dame pusu alebo pohladenie. Ale na to, aby sa nas telesny kontakt obmedzil len na toto, mame este malo rokov, co poviete?!
Naposledy sme sa milovali este v starom roku...a nebolo to bohvieco. Myslim vsak, ze v manzelstve sa take veci stavaju. Viete ako sa hovori - nie je kazdy den nedela :) napriek tomu, kedysi, aj po narodeni deti, sme si to vedeli uzit. Urcite raz pride na kazdy par unava, ale takto skoro?!
Minmochodom, uz mi je trapne nieco zacinat, po takej dlhej pauze :-/ a mojmu muzovi asi tiez, natolko ho uz poznam.
Mozete to nejako okomentovat, poradit, cokolvek, dakujem. Len nie take klasiky ako sexi pradlo, to prosim nie, na to sa pozname uz pridlho, aby som sa zrazu zacala hrat na zenu-vampa :D

MM 33

Ahojte. Napisal som dost k tejto veci vo vedlajsom diskusnom streame. Niekolko prispevkov. Vola sa "muz neche sex" pod prezivkou MM 33. Nechcem to sem vsetko kopirovat. Je to uplne ta ista tema. Snazim sa tam vysvetlit prirodzene ubytky sexu.

ema 99

mila jasne :)... prave to je na tom najhorsie, ze cas kvapi a cim dalej budes Ty alebo on otalat s nejakym "pozvanim" na spolocne milovanie, tak to bude horsie...sama priznavas, ze je ti to cim dalej trapnejsie nieco zacinat, resp. byt tou "vyvolavackou" Ty...z Tvojich prispevkov citim, ze si nezufas, len Ti je luto za tymi peknymi milovacimi chvilkami...mat pekny vztah je urcite super, ale cloveku obcas pride ludo, ze chyba "vzruuuso" :)...je to sice tazke, ale myslim, ze ste este nadobro neskoncili :)....podla mna je to iba take obdobie....nikdy nevies, co Ta nastartuje ;)...a hlavne sa netreba silit (sexi pradlo, fotky, horuce SMS-ky, na ktore nemam vobec chut a je mi to smiesne; ale nic proti tomu, kazdemu dle chuti)...niekedy veci idu mimo nas a zmena nastane nahle ako blesk z jasneho neba...drzim palce a verim vam :)

jasne

A my spolu nechodime spavat, muz chodi tak 2 hodiny po mne :-/ mozem ho zavolat, ale nikdy sa neodhodlam, je mi to cim dalej trapnejsie, cim je prestavka dlhsia.

jasne

Otazniky, mily prispevok, ako od kamosky :)
Ved aj ja mam Hrubu kozu :)))) ale to som aj vzdy mala, nie som nejako pribrata, hoci od svadby je uz daleko.
Kedysi sme si robievali prekvapenia :-/ aj ked sme uz mali deti. Mne je to o to trapnejsie, ze viem, ze aj moj muz si uvedomuje tu nenormalnost a zamrznutie nasej erotiky, takze ked sa o nieco pokusim, bude vediet, ze je to moja sakra-snaha.
Ale troooosku ste ma nastartovali, aspon v hlave. Dufam, ze po ciny nebudem musiet daleko ist...

???

Aj u nás bývajú niekedy týždne bez sexu (37, 35r.). Väčšinou je to streotypom života. Keď by už aj na niečo človek pomyslel, buď je veľa hodín, alebo nás ráno niekto vyruší.
Teraz je polovička 4 týždne preč, no keď zajtra príde - asi ho pretiahnem na bráne!
ABCDE - tiež si niekedy pripadám trápna, skoro 40-nička s "hrubou kožkou" na bruchu ... ale akurát pozerám strihy na erotické prádlo - pre istotu niečo nachystať, ak by túžba vypršala.
A myslím, že pôjdeme aj do sexschopu (ak mi prekvapenie nedonesie on sám).
Nečakané okolnosti vedia rozbúchať srdce aj rozštekliť v ... Niekedy stačí vystrihnúť košíček z (už malej) podprsenky a doplniť to silónkami.
Tak chystám prekvapenia pod paplónom, ktoré vždy rozhecujú obidvoch: muža z pohľadu - alebo z hmatu (v tme sa dá viac domýšľať) a mňa z jeho vzrušenia.
Skús - veď s orgazmom je život krajší!

jasne

Kamaratka2, urcite sa nevera da utajit, ved ja som ani nepisala, ze naisto nie.
A tak kua nech si uzije, ked to doma nema...:-/

kamarátka 2

už to tu niekto písal, že nevera sa dá utajiť. opísali to tu podrobne, tak sa to pokúsim zopakovať, aby si nebola na omyle. Sms-ky sa píšu len počas prac. doby, potom sa vymazávajú. Alebo sa nepíšu vôbec, veď telefonát je lepší. Stretnutia len počs prac. doby, že sa odbehne, alebo po prac. dobe a medzi príchodom domov. Ak je manžel doma, tak už milenka nesmie písať, volať... A na sex stačí aj auto. Takže, si nemysli, že ak doma nepobehuje s mobilom a v PC nič nemá, tak to nie je reálne. A ty sa takúto neveru nikdy nemusíš dozvedieť.
ale, toto je len teória. držím palce, aby toto nebol tvoj prípad. Maj sa.

jasne

Misa, samozrejme ze ma to napadlo, ale n ic tomu nenasvedcuje. Nechodi s telefonom na zachod, nezatvara okna ked sa priblizim k pc, nenosi domov nove slova ci nove zaujmy, neexistuje nic zahadne, co by mi musel vysvetlovat (kde bol atd). Nic sa nezmenilo. Ani to ochladnutie zaujmu neprislo naraz, ale pocas rokov. Samozrejme, mozne je vsetko.
Deniska, si velmi zlata :) jasne, ze mozes poradit aj ked mas 20 :) potesilo ma, ze uznavas, ze sexi pradlo je trosku smiesne a nefunkcne v tomto pripade. Sexualne poradna, hmmm...mozno, budem o tom uvazovat. Ale on (ani ja) fyzicky problem nemame.
Mozno som zabudla pripisat, ze ani mne sa nejak nechce, nie ze by som tuzila po sexe. Keby ano, tak si to viem zariadit, aj s muzom. Problem je ten, ze ani mne sa nechce. Len si spominam na to, ako to vie sprijemnit a ozvlastnit zivot, taky uspokojivy sexualny vztah. A je mi luto, ze ja som uz skoncila.
Teri, fotky - to je ako sexi pradlo :) zrazu mu mam posielat fotky? Maminka gazdinka a jej pokus o erotiku...:-/ Blahozelam k peknemu vztahu. Dajte si pozor, aby ste po rokoch nedopadli ako my. Myslim to uprimne.
Fffffff takto to vnimam aj ja. Kolko ste spolu?