Poznate to ?!?

giv

teraz by ma chcel, keby si nezobral o 10 rokov mladsiu,ktora ho obdivovala ako potreboval.
teraz vysoka a blond a oci mam tmavozelene :)) a niekedy sive. vtedy este taka labutka pred dospelostou :)) tmavovlasa,bez vysokych opetkov :)))

brunca

giv to bol magor,zabudni na to. chudacik zakomplexovany,a bohuzial to urobil aj z teba.prepac za tvrde slova. jednoducho si sama sebe povedz ze je to... a ze si ta nezasluzil,nemal pravdu lebo ty si ina.vsak ta vobec nepoznam ale z toho co pises...klobuk dolu dievca. vazne inteligencia, nazory- aj ked dost depresivne-ale to zlepsime :-) este k tomu aj pekna-inak akoze dovol-ja som blond ale so zelenymi ocami a ty?

giv

keby len to,janosik.tie horsie veci ani nepisem,lebo nechcem,aby ma niekto spoznal...bolo to psych.mucenie a ked sme sa mali stretnut,tak som preplakala cely den a priala si,aby zmeskal bus alebo sa mu nieco stalo.hrozne,ako som az uvazovala. bala som sa mu povedat,ze koncim,lebo nevladzem to dalej znasat...a aj my povedal poriadne hnusne slova,ked sme koncili.nedokazem to ani napisat,ako ma nakoniec zhodnotil...a to som mu nikdy nic neslubovala,ani ho nazavadzala. stale som mu hovorila...so strachom v dusi,ze k nemu citim len kamaratstvo. ale on si cely cas myslel,ze to aj tak skonci podla jeho predstav a nebral ma na vedomie.
nikdy sa tych pocitov neschopnosti,ktore mi ockoval, nezbavim.len si ich prenasam do kazdeho mojho pohladu na seba a odvtedy sa bojim,ze nikomu nebudem dobra.
preto sa musim odhodlat k psychologicke.

giv

brunca,to bol moj prvy vztah a vysla som z neho otrasne ubita. podkopal vsetko,v co som dufala. este ked mi hodil do tvare,ze ako sa pozname,tak som sa uz trosku zlepsila...asi v povahe mal na mysli :(( a ze sa mu aj tak pacia vysoke blond s modrymi ocami,co som nebola ja...tak :((

janosik

nestaci knihy citat, informacie treba pochopit a spravne aplikovat. a je fakt malo takych, ktori to robia.
ale ako sa hovori: dobreho byva malo :))

brunca

tak to bol riadny magor giv :-)takych mam rada co vsetko vedia,vsade boli a vsetko chcu... to je dalsia kapitola muzov.no tak ten ti urcite pridal na sebavedomi.

giv

je celkom dobra.mam ju doma,ale citala som ju velmi davno. len poznam malo muzov,ktorym sa chce citat,nie to este citat to,kde musia uvazovat a mozno aj menit pohlad na pristup k zenam. vazim si tych, co to robia a dokonca velmi radi.
hoci uz som stretla takeho,ktory naplneny vsetkymi vedomostami ma neustale poucoval,ze mam na vsetko zly pohlad a musim ho zmenit podla knih,ktore on precital.dokonca mi tvrdil,ze aj to ,co citim je zle, akoby aj city podliehali priruckam a pravidlam. jednoducho nepochopil spravne ucel informacii.