uz neviem ako dalej

Príspevok v téme: uz neviem ako dalej
jaaa

Ja uz naozaj neviem co robit. Mam pocit ze priatel to taha na dve strany. Neustale je v kontakte so svojou byvalou, stale jej chce pomahat, utesuje ju a mysli si ze ja o tom neviem. Ku mne je vsak tiez ako med, viem ze ma ma rad. Viete mi niekto nieco poradit ako vyriesit tuto situaciu? Alebo je to fakt uz len na rozchod?

zjuzjika

inak ja sa priatelovi tvojmu cudujem, ak by som mala noveho partnera a ona by vypoisovala take kraviny ako tebe, tak by som jejna to nieco v jeho menne povedala a cudujem sa este ze s nou komunikuje...uvediem priklad... ked som zacala chodit spriatelom, stretol kamaratku, ktora ho chcela uz davnejie (boli sme spolu uz asi tzden) a ona sa hopyta, co ma nove, on ze novu priatelku ma a ona to vazne, a zase neaku sedlacku sprostu? lebo jho byvala bola z dediny a ja v poslednom case tiez byvam na dedine ale o to nejde...tak je j jpovedal, od srdca co si myslel, ze je dobra p.ca, ked vavi take veci a ani ma nepozna a odvtedy s vnou nekomunikuje....lebo vie kto mu je prednejsi...

jaaa

Ano on o tom vedel, bol velmi nastvany. Ale teraz po nejakej dobe ho to asi preslo, kedze s nou opat komunikuje uplne normalne.

jaaa

Bubyna, nie ta sladkost ako med to nie je ospravedlnenie. Ku mne je stale rovnaky ako bol aj na zaciatku. Akoby sa nic nedialo.
A aj ked sa s nim o tom budem rozpravat na rovinu a navrhnem rozchod, tak branit sa bude urcite. To viem na 100% ze nepovie okay tak to skoncime.

jaaa

Ale vobec by mi nevadilo keby mali dobre vztahy, ok, zavolaju si a koniec pohoda. Ale nie takmer kazdy den. A potom ona vypisuje este aj mne.
Zjuzjika praveze niesom rozhodnuta rozist sa s nim, stale nad tym uvazujem a neviem co robit.

boni

Prepac, ale ja by som nezniesla kedy moj frajer chodil za byvalou. Je to cudne, pochopim, ze ked sa stretnu volakedy ale aby boli spolu stale v kontakte a aby ju utesoval a bol s nou...to je trochu silne kafe. Porozpravaj sa s nim, ze ti to vadi.

kuki

Kamoškin frajer mal po rozchode s byvalou tiež dobrý vztah...byvala chodila k nim domov lebo si dobre rozumela s jeho mamou...bolo to neznesitelne..tiež sa rozišli...vadilo jej to...byvala sa už nema riešit..ak od toho nečaka že sa daju zas dohromady...opytaj sa ho čo by robil keby si sa ty tak spravala k byvalemu...