Depresie, stresy, uzkost napatie - tabletky na ukludnenie

ika tika

Mala som velmi tazky pol rok. skoro mi umrela 30r.sestra.,atd..Nevladala som uz ani vstat s postele.mam 4rocn.dcerku. Zasla som za psichiatrickou.uz 5mesiacov beriem lieky escitalopram a aj iny na depresiu.ZMENIL SA MI ZIVOT.dakujem si,kazdy den ze som sa rohodla,neodkladat!! zijem v ZAHRANICI.A AJ TAK SOM zdvihla rit,a zasla k lekarovi,ked som bola n SK. BUDEM SA LIECIT DLHODOBO..VSETKO SA DA LEN TREBA CHCIET!!!!!!MAT SA DOBRE!! TABLETY BEZ PREDPISU,SU VSETKO OBLBOVAKY!! LEN LEKAR VIE CO PRESNE PREDPISAT,MUSI TA VIDIET, TVOJE REKACIE,TVOJ PRIBEH.

SSXH

Persen pomaha, no netusim, ci sa neprestal vyrabat. Pozor vsak, nemiesat ho ani len s cajom na upokojenie, ma potom halucinogenne ucinky.

Problemom pri uzivani tohto lieku je tiez, ze znizuje koncentraciu, takze ak ta cakaju skusky, urcite si ho nedavaj, ale inak mozes. Budes sa citit mierne otapena, mozno aj dezorientovana, ale ma to slubeny upokojujuci efekt.

Dalej je tu samotna Valeriana lekarska, jedna z ingrediencii Persenu, ktora je volne dostupna v lekarni za cca. 2€. Toto by som urcite doporucil, je to fajn.

Najlepsie su pochopitelne lieky, ktore su zalozene na prirodnej baze, teda bylinky, caje, ziadne tabletky.

Bony-SX

Nezerte tabletky na ukludnenie, ste normalny?... och boze... radsej sa nad sebou zamyslite, zoberte vsetko sebavedomie ktore mate, aj to ktore ostalo v topankach a v rohu izby a postavte sa opat na nohy.. nenechajte sa lamat preboha... nic vas nemoze zlomit..!

erik bogdan

ahoj ja vijem aki lieki dobry su probranabol ci jak sa to vola to pomoha ja us pijem skoro 1 mesac a us me prestava pomali ked nejaki pomoc napiste mi na pokec pan.hulic1 alebo na facebook erik bogdan

sio

Depky a stavy uzkosti musia mat svoje opodstatnenie a dovod.Teda aj riesenie.Myslim si ze su tu skor narusene nervi a teda aj cakry .Neuvazovala ste nad tym ze vam niekto drbe energiu alebo na vas inak s magiou posoby?